nepritazlivost..

Príspevok v téme: nepritazlivost..
Petko007

Zdravim mam 36 rokov a nemal som vazny vztah...je to kvoli vyzoru som nepritazlivy skulavy...( moja skulavost sa neda operovat mam tupozrakost)... a najhorsie natom je to ze mam vkus aky mam...pacia sa mi stihle symposky ktore si takeho ako ja ani nevsimnu...neviem ako dalej citim sa ako odpad..

Petko007

Spravali sa k partnerkam na predajni ako hulvati nechcem si ani predstavit ako sa spravali v sukromi....

A o co je viac futbalista ako ja?

Excita

"Pozri robim v obchode cca 13 rokov za ten cas som stretol strasne vela ludi....tolko hulvatov co som za ten cas videl aj jaj jaaj"
- boze Petko !! Ty vsetko sudis len na zaklade vzhladu a prveho dojmu, preto sa ti nedari !
Ja poznam par chlapov, co posobia v spolocnosti ako posledni "hulvati", no k svojej partnerke/manzelke a ludom na ktorym im zalezi, su uzasni a spravaju sa idylickejsie ako nejaki naoko anjelikovia. :) Davaj bacha, lebo to sa ti stane aj pri zenach ! Ticha voda brehy myje !
A este odpoved na tvoju otazku: ano, mas vysoke naroky. Nechcem ta ozaj urazat, ale naroky typu "stihla sympatacka so zalubou v sporte" nemaju ani futbalisti, poniektori podnikatelia a pod.
Ozaj, to ci dobre vari a vie sa postarat o domacnost, nie je pre manzelstvo ci partnerstvo dolezite? Lebo zatial mi z toho vychadza, ze vzhlad a zaluba v sporte je pre teba viac ako vsetko ostatne.

kdejeIQ

Už mu preboha prestaňte radiť nech zmení kritériá! Každý má nejaké a nevymýšla si ich len tak z hlavy, ale stoja za tým preferencie, sympatie, názory, skúsenosti...Keď sa mi raz nepáčia tlstý muži, tak si asi nepomôžem aj keby bol chlap milý, super ale spod trička by mu liezlo sadlo. Verím, že sa nájde aj menej tlstý s kvalitnými vlastnosťami, ktoré mi vyhovujú. (To bol príklad, nieže tu niekto teraz začne útočiť s blbosťami.)
Krása je tak relatívna vec, že o tom sa ani netreba baviť. Neznamená, že keď nejaká kočenda vyhrá MISS, tak sa zákonite páči každému a pre každého je tá najkrajšia. To sa dokonca nikdy nestáva. Možno to, čo je pre Petka007 pekná žena, pre niekoho až tak pekná nemusí byť, prípadne sa mu môže zdať až "škaredá".
Takže to, že má on nejaké svoje nároky, je úplne v poriadku a je taký istý jak každý z nás.

Petko007

Pozri robim v obchode cca 13 rokov za ten cas som stretol strasne vela ludi....tolko hulvatov co som za ten cas videl aj jaj jaaj ..... pisem povaha je v poriadnu max ma vie vytoci moja a inych neschopnost ale ako pisem kazdy clovek ma nejaku zlu vlastnost a tu moju sa snazim korigovat....

Anaya

PETO007 --- Keby si skutočne oplýval všetkými tými kladnými vlastnosťami, o ktorých tu hovoríš, že ich máš, neverím tomu, že už by si ťa dávno nejaká nezbalila :-) ...napriek tomu "handicapu", ktorý máš.
Takže skús sa sebakriticky pozrieť na seba ;-)

Petko007

Povaha je v poradecku......ked vidim v mojom okoli ludi ako sa spravaju k babam a celkovo k inym ludom tak si o sebe myslim ze som anjelik oproti nim...:)

Genesis

ako ja viem pochopit tvoju situaciu lenze bohuzial nezijeme v spravodlivom svete (tento svet neurobili krutym a nefer ludia on taky bol uz davno predtym ako sme vznikli)

bohuzial byt smutny a mat z roho depku ti nepomoze ... tento svet nepozna zlutovanie a nezobudis sa jedneho dna ako fesi co po nom letia baby

mozno nedokazes urobit so svojim vyzorom nic tak skus popracovat na svojej povahe ... je pravda ze vyzor v tomto svete znamena straaaasne moc ale povaha cloveka a to ako vystupuje znamena minimalne vela

Petko007

Genesis ja to tvrdim cely cas.... ale ja sa s tym pomalicky zmierujem a myslim si ze za par rokov to bude fajn.....zaoberam sa inymi vecami sportom podnikanim a hudbou... sport a hudbu nezaujima ako clovek vyzera ....

Genesis

Ak chces radu tak:

1. chod na pokec alebo lide cz (ber ale v uvahu ze ak vypadas zle tak pravdepodobne ti mozno zo 100 zien odpise jedna a aj to zadana)

2. chod k vode a ak uvidis nejaku co sa ti paci tak sa zdvihni a pozvi ju na drink (pravdepodobne neuspejes ale aspon si mozes povedat ze si to skusil