Stava sa to aj vam?

Príspevok v téme: Stava sa to aj vam?
uhlie

Chcel by som sa spytat muzov aj zien na chovanie v jednej situacii. Idete vo vytahu s velkym zrkadlom. Zrazu nastupi nejaka zena a zacne sa upravovat. Cesat, ruzovat, prsa si popravovat, atd... Ako sa v takej situacii chovate? Mne sa to stalo uz niekolko krat a tak by som rad vedel, ako sa chovaju iny. Viem, ze na Slovensku sa zeny rady strapnuju a ze im nevadi, ked si o nich clovek pomysli, ze su napr. humusacky, ked sa musia stale upravovat a to este aj pred uplne neznamym clovekom. Zien by som sa chcel opytat, ci im to nepripada trochu trapne, ked sa pretrcaju pred zrkadlom v pritomnosti neznamych ludi. A este by som sa chcel spytat, ci by im nevadilo, keby som si v takej situacii usral, alebo zacal si popravovat vajcia, aby som trochu vyrovnal situaciu?

uhlie

sweater,

kde je ta vacsina ludi, ktorym je to fuk? A ak je to naozaj vacsine fuk, tak to neznamena, ze by si mala byt netolerantna aj k tym, ktorym to fuk nie je.

uhlie

No neviem. Mne jednoducho pride chore, ak sa niekto stale obzera v zrkadle a studuje, ci vyzera dobre. Je to dokonca aj diagnoza zrela na psychiatra. A ked to robi dokonca pred ostatnymi=neznamimi ludmi, tak je to dokonca exhibicionizmus.

jankaaaaaaaaa

ano je nevhodne to co si popisoval, ze si zena bude napravovat prsia, robit ksichty, pozy a neviem co do zrkadla. to ano. ale ked sa zena pozrie do zrkadla, pozrie ci nema pokrcenu bluzku, prehrabne si vlasy, pozrie ci nema spotene pazuchy :D:D:D je v pohode :D

jankaaaaaaaaa

ano je nevhodne to co si popisoval, ze si zena bude napravovat prsia, robit ksichty, pozy a neviem co do zrkadla. to ano. ale ked sa zena pozrie do zrkadla, pozrie ci nema pokrcenu bluzku, prehrabne si vlasy, pozrie ci nema spotene pazuchy :D:D:D je v pohode :D

uhlie

no napriklad, mne upravujuca zena vo vytahu zavadzia. Zrkadlo je vo vytahu asi na to, aby sa clovek upravil. Upravit znamena nieco poopravit a nie robit nieco nanovo od zakladu.