Sex za skusku?

Príspevok v téme: Sex za skusku?
mima832

Studujem na vs a mam "problem" s jednym profakom. Mala som u neho cely rok seminare,ale nic zvlastne som si na nom nevsimla. Na hodinach bol prisny,ale mily a nemam pocit,ze by si mna alebo ine dievcata viac vsimla. Avsak teraz ked som u neho bola na skuske,tak bol cudny. Prvykrat (uz som u neho bola dvakrat a dvakrat mi skusku nedal)uz ked som vchadzala tak mi presiel rukou po zadku(neriesila som to,lebo som si myslela,ze to bola nahoda,stal vo dverach a ja som sla okolo neho velmi blizko),potom ked som si robila pripravu ma chytal za stehno a za rameno(bolo mi to trochu neprijemne,ale vyzeralo to ako priatelske gesto ktorym sa ma snazi povzbudit)no a potom som zacala odpovedat...vedela som cele skripta aj prednasky aj zakony a aj tak mi tu skusku nedal!!! Povedal,ze to bolo dobre,ale ze mam prijst znova kvoli malym zavahaniam(tie zavahania sa tykali toho,ze som asi casto pouzivala slovo hmmm,ale inak som hned pokracovala,len to sa neda uplne suvisle hovorit,aspon podla mna) Povedala som si,ze fajn, ved na skole je zname ze je prisny a malokomu da skusku,takze som nejak neriesila a povedala som si,ze nabuduce pojdem k niekomu inemu. Druhykrat, ked som prisla na skusku skusal on aj jedna doktorantka,ona vyvesila papier s menami ziakov co mali v ten den skusku urobila ciaru a zapisala sa ku druhej polovici ziakov(teda ich mala skusat ona)a jeho zapisala na prvu polovicu. Lenze ked prisiel on,tak povedal,ze druha polka k nemu a prva ku nej(hoci to uz predtym bolo rozdelene!!!).Tak druhykrat ked som k nemu vosla,potiahla som si otazky a este som si ani nestihla sadnut uz stal pri mne a zacal ma zdrbavat za to,ze ako som oblecena(mala som sivu suknu a ciernu bluzku s dlhym rukavom a lodicky) Tak som sa ho pytala,ze co na mne je zle a on povedal,ze ta bluzka,ze cierna sa nehodi a ze je teplo,ze by som nemala nosit s dlhym rukavom a potom mi rozopol dve gombicky z tej bluzky!!!Ze aby mi nebolo teplo. Uz som sa bala,zapla som si ich hned spat...co ho asi nastvalo, lebo ked som zacala odpovedat ani mi nedal sancu hned sa ma zacal pytat nejake veci o ktorych som nikdy nepocula ,co neboli ani v skriptach ani v prednaske...evidentne mi chcel ukazat,ze to dobre neviem a znova ma vyhodil s Fx. Pozajtra mam zase skusku a bojim sa,ze znova pojdem k nemu. Aky je vas nazor? Namyslam si,alebo je toto sexualne obtazovanie???

lost

wow to je dobry obchod teda, maj utam vela veci, take sa mi pacia, lebo postu platim len raz vlastne

no kedze mi to objednaju az v pondelok, popozeram sa co sa da kupit, urobit si trochu radosti :)

tie orientacne svetla sa mi pacia, i ked, mne svieti externy HDD dost silno, ak ked vypnem PC :D (to je blby HDD)
nepaci sa mi ze aj PC vypinac mi BLIKA na modro, rusi to pri filme, asi to odpojim...

AdamKrt

LOST:

Tieto nastennne hodiny su zaujimave
www.avelmak.sk

Toto su tie svietidla orientacne
www.avelmak.sk
www.avelmak.sk

To senzorove na tmu, som teraz nenasiel.

Zaujimava je aj na rozne cistenie napr. ultrazvukova vanicka.... Da sa tym cistit napr. zlato, hodinky, mobily, trysky z tlaciarni...

www.avelmak.sk

AdamKrt

lost:

bol tam volakedy taky lacny a dobry cierny digitalny budik na 1xAA, riadeny radiovym signalom. Synchronizoval sa automaticky kazdu hodinu. Obsahoval datum v mesiaci, den v tyzdni a 2x budiaci alarm v roznu dobu.

Tusim este take nocne LED svietidla na 230V so senzorom na tmu a podobne svietidla, ale len s vypinacom. Nieco na nocne osvetlenie, aby clovek nenabural, ked ide na toaletu.

AdamKrt

lost:

alebo aj tento neni spatny.

3x velke D sulky. Moznost prepinania rozne silneho druhu osvetlenia, uchytenie na opasok, ale aj moznost pouzit to ako lampu, alebo rucne svietidlo :)

www.avelmak.sk

Hotovy maly kanon :)

AdamKrt

Ano, to je ona. Neni velka, sikovna. 2xAA sa vzdy niekde najde.

Inak, ak chces nieco, co vydrzi dlho a svieti dlho, kukni aj na

www.avelmak.sk

Idu tam 3 sulkove baterky typu C.
Ak vadi, ze su to C baterky, da sa kupit redukcia na z AA na C :)

AdamKrt

No a poslednou dobou som ho lenivy vytahovat. Kedze mam v mobile zabudovanu silnu LEDku, tak postaci casto aj baterka v mobile. Sikovne - lebo ten mam po ruke najcastejsie :) Ale kebyze som niekde mimo, tak si ho setrim na signal a pouzijem radsej klasicke LED svietidlo.

AdamKrt

Ta 1xAA bola tusim od vyrobcu EMOS. Jeden model srobovaci a mal niekolko lediek, druhy mal na konci vypinac a 1x vysokosvietivu LED.

Ale zatial sa mi tak najviac paci ta kovova z Avelmaku s 2xAA, so 4ks vysokosvietivych LED.