Policajná škola

stefan6

zdravim vas ...mal by som taku jedbu otazocku..neviete ako je to teraz s prijimanim novych prislusnikov v Bratislave???? ci su nejake volne miesta....lebo co som pocul niektorych uz policajtov v terene tak ze volbne miesta su ale sa nenabera....tak neviem ci je to tak ako bolo za lipsica alebo sa to zmenilo???dakujem

Miška

Dobrý večer som policajtka už rok.Ak by ste chceli niake rady v prvom rade su testy čo sa týka IQ dalej su psychotesy(znamenajú len či ste normálny či možete robit policata) potom je diktát na y i..+plávanie musíte mať dobrú kondičku aby ste všetko zvládli a hlavne je to na psychiku vydržat.

duffuss

A este k tym sotom na E2. Odzrkadluje to len nevedomost ludi, ktori vidia ze niekto sedi "na pumpe na kavicke" ale nevidia, ze sa niekedy tie "policajne ucha" nestihnu ani poriadne najest, pretoze nemaju kedy. Aj policajti su len ludia ktori maju 12 hodinove smeny a narok na jednu 30 minutovu prestavku a jednu 15 minutovu. Nie sme stroje ktore dokazu tahat 12 hodin nonstop, tiez potrebujeme ist na toaletu alebo sa najest. Dalsia vec je ze kazdy ma moznost si skusit tuto pracu, kazdy ma moznost vyskusat si pracovat s bezdomovcami, fetakmi, lopkarmi a inymi ako ja hovorim "fesakmi". Ja si myslim, ze vsetka tato nenavist prameni hlavne z pokut ktori dostavaju vodici. Ale tu plati jednoducha rovnica: nerob priestupky, nedostanes pokuty.
P.S: najradsej mam ked sa ludia ohanaju tym ze sme plateni z "ich" dani, verte či nie, aj my sme zdaneni sadzbou 25% a na dochodky si sporime zo svojho.

Odar

To Duffuss:

Dík za info, ja som podával práve v Ružinove. Tak si ma potešil, že je tu 40 voľných miest. A aj čo mám kamošov, čo u vás už robia, tak ich pohode zobrali, síce to už je rok, dva ... tak sa mi nechcelo veriť, že sa tam nedá vôbec dostať v BA.

Holt tí na východe to majú ťažšie a nezávidím im.

Duffuss

No takze dovolte mi sem pridat nazor z druhej strany teda niekoho kto v zbore pracuje.V prvom rade by som chcel povedat ze tí, co maju zaujem o tento druh prace v BA, konkretne Ruzinov, je nieco cez 40 volnych miest, takisto v starom meste a inych olresoch.Takze davajte si ziadosti mame podstavy.Dalsia vec tuto pan co sa stazuje ze posiela ziadosti do zboru 4 roky.Prosim Vas zobudte sa.Ste na vychode kde je enormna nezamestnanost a zaujem o pracu v zbore je z objektivnych dovodov vacsia.A ked Vas tam tak dlho odbIjaju a mate taky velikzy zaujem o pracu policajta, urcite Vam nebude vadit ze budete mimo domova.Ja som tiez zo stredneho Slovenska, tiez som skusal davat ziadosi doma, nezobrali ma, dal som ziadost do BA a uz som tam skoro dva roky. Tak tu nevyplakavajte aky je ten svet kruty a aki su vsetci skorumpovani, zacnite robit nieco preto, aby ste dosiahli to co chcete. Drzim palce a vela stastia

miroX

najhoršie na tom celom "výbere ľudí", teda prijímacom konaní je, že každý vie aké praktiky sa pri tom používajú, aké podvody a nikto nič, normálna vec. Je jedno aká vláda. Každý si tam pchá svojich dosadlíčkov, od riaditeľa až po upratovačku. A na východe je to najviac vidieť. Potom, že celý PZ má už verejnosť poriadne v zuboch a normálny človek vlastne ani tam ísť nechce, to len drvivú väčšinu núti ísť tam kvoli tomu, že niet práce, tak sa pichnú tam, ak majú známosť, majú vyhraté.
potom to bohužial vyzerá v uliciach, ako vyzerá. 20 - roční chlapčekovia a krehké slečinky (o chvíľu ich bude viac v PZ, než chlapov), čo budia a vyvolávajú svojou osobou všetko možné, ale určite nie rešpekt u ľudí, ktorí ich nemajú za nič! Je to groteska vidieť takú "hliadku" v takom zložení... nechcem si ale predstaviť, keby šlo fakt do tuhého, koľko posíl by im muselo kryť zadky.
stačí si pustiť trebárs rádio Európa 2, kde v krátkych šotoch ľudia vyjadrujú svoj "obdiv" k príslušníkom PZ. A je to tak, čistá pravda. Jasné, že to neplatí o všetkých, ale o drvivej väčšine určite áno!