Policajná škola

george303

Podla mna to prebieha tak ze si daju na kopu vsetky ziadosti a vyzrebuju tolkych kolkych potrebuju a ostatny maju smolu ....
Ved podla coho ineho by mohli vyberat ked sa pozeram na niektorych polisov tak ty nato nemaju ani predpoklady a pochybujem ze vsetci maju znamosti :D

Tomu Ver

salom Tak nwm kde si bol na pohovore v PO? Ja som bol len raz na OR PO-JUH a poviem ti, ze ta personalistka co tam bola nam v lete povedala dajte si ziadost do blavy mate"vacsiu sancu".. dnes uz viem, ze to boli len kecy aby odradila ludi ..spravil som tak 3x a vysledok uz poznas bezuspesne tak drzim ti palce :) aby ti to v PO v Novom roku vyslo jednoznacne treba skusat! Mne osobne k srdcu prirastlo hlavne mesto co sa stane malokomu..no aj napriek tomu mi KR PZ v BA neumoznilo ist ani len na fyzicke testy v Pezinku. No svojho ciela sa nevzdam a verim tomu, ze rok 2012 bude rok na, ktory nezabudnem a splnim si svoj sen.

salom

tomu ver je to tak...ja som este nedal ziadost do Ba ani raz aleev presove som mal od roku 2009 7 ziadosti a ani raz ma nepustili dalej za informativny pohovor...tak mi kamos poradil aby som si dal do Ba ze tam skor zoberu no odradil si ma svojou skusenostouu ci ma zmysle posielat tam ziadost..urcite poslem a budem verit ze sa mi to podari lebo policajtom chcem byt z presvedčenia..je to moj sen robit tuto pracu len ci mi to bude umoznene aspon prejst tym celym procesom....cloveka znechucuju take veci ked tu cita ako tazko sa dostat bez znamosti..vsade su podstavy a v bratislave urcite lebo co tam sluzi kamos vravel ze je to masaker...napiste niekto aspon nejaku pozitivnu skusenost aby nam to dvihlo naladu :-D

Tomu Ver

Salom Kto vie aky je dôvod nasich zamiet. ziadosti tiez by som to rad vedel..ja som z PO a mam zaujem len o blavu a obdobne som na tom 3x som tam bol a nic niekto si dojde s usmevom na tvari a potom na fore vidim ako bol aj na fyz. to, ze mam skutocny zaujem ked som bol ochotny 3x len kvoli trapnemu formalnemu pohovoru cestovat a aj tak to konci ako konci..nwm ci ozaj cakat kym pride nova vlada alebo ake parcialne derivacie a kvadraticke rovnice :) pouzivaju pri tom ked sa rozhoduje kto pojde kto nepojde no pride mi to..hoc nemam za potreby sa lutovat :) ale neda mi nereagovat! :)

hardy22

s tym plavanim na A PZ v BA je to tak, ze to zalezi od toho, akeho telocvikara dostanete a aky ma ten telocvikar den :D niektori nemohli menit styl pocas celych 100m a niektori mohli, takze zalezi od stastia :)

salom

zdravim vas priatelia..mna by tiez zaujimalo ci priberaju...ja som z presova ale chcem ist do bratislavy za policajta...myslite ze by bol problem ze nemam trvale bydlisko v bratislave??? inac vraj su tam podstavy...aspon co mi vravel jeden znamy ktory strazi bratislavu :-) uz treti rok..dakujem za odpovede...a drzim palce vsetkym bojovnikom

Filthy

juchuchu Vektor ....ja som bol v Raci plavat a mozno to tak je ze to zavisi od skusajuceho nam povedal ze nesmieme zmenit styl plavanie pocas jednej dlzky ani oddychovat lebo sa nam automaticky zastavuje cas a dovidenia