Policajná škola

roxiiino

neviem kolko maju platnost ale máš to tu všetko už napisane treba prelistovat strany. a ja som si musel znova robit zdravotnu prehliadku čiže som minul dalších 100 evri:D .. a poznám chalanov, ktorý čakajú už viac ako pol roka takže teraz ked sa bude nastupovať neviem či pojdeš. Lebo ja som mal tiež nastupovať ale potom mi povedali že nejdem a musím čakať na další nastup a nikto nevie kedy bude. takže je to tak no

marwik

roxiino: Pol roka? no pekne :-/ a ty ked si cakal toho pol roka na nastup do skoly, tak ti prepadli testy ze si ich musel ist znova robit? Aku teda maju platnost testy, 1 rok?

lodomer

Ahojte, chcel by som sa opýtať (Strejdo, ty to asi budeš vedieť) že ak mám trvalý pobyt v Púchove ale bývam teraz v Bratislave či si môžem dať žiadosť tu v Bratislave...je treba si vybaviť aspoň prechodný pobyt?

roxiiino

ja neviem čo si ty počul ale ja viem že teraz končia 13 beh. a mal by nastupit 15. beh v juli. .. a podla toho kolko čakaš na nastup ti možu kludne prepadnut zdravotna alebo fyzicke a podobne. aa ohľadom študia čo ti poviem je to rozdelene na takzvané moduly. prvý mesiac máš uvodny modul a musíš nim prejst aby si mohol pokračovať dalej v študiu. Treba makať a učiť sa

marwik

roxiiino a keď si čakal pol roka nemusel si ist teda znova vsetko opakovat lebo sa mi zda ze som take nieco tady cital ze cakala dlho na nastup do skoly a nakoniec este museli opakovat,tak neviem ci to su bludy...
Aj som pocul ze Pezinok skolu z hygien.dôvodov zatvorili a zacali brat len do Ba a Kosic.
Inak fakt je tem PEzinok tak hrozny, da sa to tam zvladnut? Prvy mesiac je dake sito? Na co sa tam hlav, prvy mesiac sustreduju, dlhe bezecke trati..ci aj mnozstvo teorie a nejakých zakladnych testov a pod?

roxiiino

v pezinku by mali nastupovať noví 1. júla. lenže marvik čakaj aj to že ta nemusia zobrať pretože dlho nenastupovali a vela ludí čaká na nástup. a nastúpia tí, čo bud maju buldozér alebo tí čo dlhšie čakajú. ja som mal všetko spravené a na nástup som čakal pol roka:)

Strejdo

marwik, nerobím to preto, že by som ti nechcel poradiť, ale chcel som ťa donútiť, aby si hľadal, pretože pri tom hľadaní sa dozvieš aj iné dôležité informácie, ktoré by ti možno ani nenapadli, keby si ich nečítal sám. A druhá vec: Keď sám hľadáš, čítaš, študuješ, zapamätáť si oveľa viac, ako keby si dostal odpovede na tvoje otázky "na zlatom podnose". Tak som sa do zboru dostal aj ja, študoval som komletne toto fórum príspevok za príspevkom od začiatku, samozrejme, nebolo ich toľko ako teraz. Ale je tu komplet všetko, kto si prečíta celé toto fórum je pripravený na 110 percent na prijímačky. Dokonca už som sa ani na psychotesty nepripravoval, proste sadol som, napísal a odišiel.

K tomu Pezinku sa ti vyjadriť neviem.

marwik

No, tak som si to tu pekne prestudoval..vsetko sa samozrejme nedalo ale tak aspon nieco. Vidim ze vela z Vas sa dostali do PZ az na druhy treti.. pokus.
Strejdo pred tebou klobuk dole, nevzdaval sas a to je hlav.
Nema niekto z Vas teda hotove psychotesty a lekarsku a uz caka na nastup do Pezinka? Ako som sa tu docital Pezinok na preraba, tak ze by prijmali po menej, neviete nikto nic?

marwik

Ok ok uz to studujem,vsetko.. prosim Vas a neviete ci je pozastavene brat nových do Pezinka do skoly? Lebo poznam jedneho co urobil vsetko a doteraz nenastupil.. a dôvod?? nechapem.. Tak bojim sa, ze ked to vsetko mam urobene tak budem teraz cakat snad aj pol roka na nastup, ake mate prosim Vas skusenosti vy ostatni?

Strejdo

A zase sa budem opakovať. VŠETKO JE TU O ZDRAVOTNEJ PREHLIADKE POPÍSANÉ!!! Len preštuduje strany aj dozadu, nielen poslednú.