KPZ-tka ako darcek, alebo co nosit so sebou ?

Príspevok v téme: KPZ-tka ako darcek, alebo co nosit so sebou ?
AdamKrt

Uvazujem nad postaveni KPZ-tky ako darceka.

Takze rozmyslam o variante

A/ muzska KPZ podla zamerania prijemcu,
B/ zenska KPZ

Tema KPZ-ky je POMOC V MESTE.
Pre toho, kto nevie, co je KPZ - je to KRABICKA POSLEDNEJ ZACHRANY. Vacsinou sa jedna o kovovu skatulku, najlepsie co najmensieho rozmeru, ale aby sa tam toho zmestilo co najviac. Maly rozmer preto, aby to netazilo a clovek to nevyberal. Ma obsahovat nieco, co clovek potrebuje a ak sa mu to minie, mohol by mat problemy. Nieco s cim neratate, ale moze sa to niekedy velmi hodit.

Pripadne nemusia byt rady iba pre KPZtku, ale aj pre vacsie balenie. Zeny maju trebars kabelky a tam sa zmesti vselico. Tiez mam prirucnu tasticku, ktoru nosim skoro vsade a je tam toho habadej... :)

Takze poprosim nejake tipy,

Uvediem priklad:

A/ bankovka, mince, rucne svietidlo, kondom, tic-tac, multifunkcne naradie - nozik, cokoladova tycinka, ibuprofen...

B/ ankovka, mince, rucne svietidlo, kondom, tic-tac, cokoladova tycinka, ibuprofen, kondom, tampon, servitky, vlozka, papierove kapesnicky, mini suprava na sitie,....

Proste co Vas napadne, taka vybavicka na denne pouzitie, co nosite so sebou a potrebujete to casto, alebo obcas. Ale vzdy to nosite...

jajka001_

nemam ju extra velku, videla som aj vacsie teraz nosit. vodu nosil pollitrovku plastovu. asi tak je siroka. ked najdem meter tak ju pomeram :)
hej vadi mi to fajcenie ale nic s tym nespravim, skusala som. aspon sa naucil na mna nedymit.

AdamKrt

bibi123 - ta kapsicka ma 17 cm sirka, 20cm vyska a 15cm hlbka.

Este tam ma par dalsich USB klucov, 1x citacku SD a SDHC kariet, sadu klucov od roznych skriniek s plastovymi stitkami, univerzalny kluc do rozvadzaca, 2xCD.

Kebyze najdem nejaku malicku mini flasecku, mozno ploskacka, tak by som ju tam vteperil este :)

bibi123

aj ja tam mam zuvacky a aj USB kluc a aj pero:O)))
adamkrt-ani Ti neverim, ze je to len mala prirucna tasticka!!!:O)))

jajka001_

hej presne nato je mi ten zapik :) nikdy nevies. okrem toho sa zide aj ked moj fajciaci muz zas strati svoj zapik a nebude nikde nablizku stanok kde by sa dal kupit. zavislost je hnusna vec :)

AdamKrt

jajka001_ - nevadi, mozeme aj kabelku ratat ako KPZtku.

Inak, zapalovac Ti je naco, ked nefajcis ? Nejaky nuteny beh lesom v noci a podkurenie ohnika ? :)

Tiez mam prirucnu tasticku, malu, ktoru nosim hadam vsade. Najskor som myslel, ze tam dam iba doklady, penazenku, ale postupne som to zacal naplnat a na pocudovanie, na to aka je mala, sa do nej zmestilo pri vhodnom naukladani toho poriadne:

- pero, papier, niekolko druhov naplasti na prsty a rany, specialna chirurgicka naplast velka, zicherky, kluce, skladacie noznice, cvikatko na nechty s pilnickom, multifunkcny narado-nozik so sadou 11 bitov a kliestami /da sa nimi odcviknut drot, nieco dotiahnut, rozobrat pocitac/, univerzalny kluc na bickykel, malu LED baterku na 1xAA, 2ks nahradne AA, zubna voskovana nit, USB klucenky, malicka sada niti a ihiel na sitie, penazenka, doklady v obale na dokladoch, platobna karta a ine karty, preukazy, 3x igelitove tasky, mini skladaci dazdnik, 2 druhy TIC-TACov, 1 krabicka od TIC-TACOV naplnena tabletkami Vitaminu C, 2ks Panadol Extra,2 ciste igelitove sacky, 4 gumicky, sada farebnych nalepiek na popisovanie, minca-zeton do vozikov, maly privesok - skladaci meter dlhy 1m, par eukalyptovych cukrikov, sluchatka k mobilu, 2 mobily - jeden obsahuje radio a integrovane rucne svietidlo, 2 nabijacky mobilov, vacsia plastova dozicka zuvaciek na take to domace zuvanie, 1x bateria CR2032,

Este rozmyslam pribalit kondom a par srobikov a musim niekde pohladat vojensky otvarac na flase a konzervy.

Flasu s vodou a vlhcene obrusky mam v aute, plus roznu autokozmetiku a oleje. V praci zase mam antiperspiranty, spreje, nozne spreje, sprej do topanok, zubnu pastu, kefku a dentalnu nit.