Nezničiteľné chĺpky

Príspevok v téme: Nezničiteľné chĺpky
carolinka91

ahojte baby, prosim vas, poradte mii.. ako sa zbavit chlpkov pod pazuchami? nikdy si ich neoholim poriadne, uz vecer mam cierne bodky.. a na druhy den chlpky.. tak isto je to aj na nohach.. nechcem sa holit kazdy den a ked som bola na depilacii u kozmeticky- voskom, tak pazucha sa ani nedala oholit- nechapem.. a nohy zas rychlo zarastli.. nie je nieco na spomalenie rastu chlpkov ?? rozmyslam, ze si kupim depilator alebo pojdem na laser.. neviem.. ale ak viete poradit, budem rada.. ohladom spomalenia rastu chlpkov a aj ako ich odstranit aspon na tyzden.. dakujem!!

jaankaaaaaaa

ja od kedy uzivam antikoncepciu tak mi rastu pomalsie, ale tiez nic moc. skus voskove pasiky veet.
laser ma nevyhodu ze je to strasne drahe a nemozes sa holit pocas procedury, ktora trva niekolko mesiacov (aspon ja tak viem, niesom si ista ci je to pravda ze sa nemozes holit) a nie vzdy musi uplne ten laser zabrat

carolinka91

a ake nevyhody ma laser? no bola by som uz ochotna investovat aspon na tie podpazuchy, lebo naozaj ma to uz fakt nebavi.:/
a ked by som si sama chcela tym voskom odstranit chlpky, ktory mi odporucate? a vy pouzivate nieco nato, aby vam pomalsie rastli? alebo aby sa lahsie dali odstranit? lebo mne to nejde moc, ani kozmeticke, dakujem

Janka222

ahoj.ked budes castejsie chodit ku kozmeticke na vosk, budes mat jemnejsie chlpky a budu ti pomalsie rast :) ale uplne najspolahlivejsi by bol laser,len to je dost nakladne.

jaankaaaaaaa

depilator ti nepomoze. to je to iste ako depilacia voskom. tiez ti budu tak rychlo rast.. jedina moznost je laser. ale ten ma tiez vela nevyhod