starsia zena mladsi muz-problem?

Príspevok v téme: starsia zena mladsi muz-problem?
sewie

ahojte, paci sa mi jeden chalan-muz:) ale ja mam 25 a on 20(alebo 21-neviem presne)a ja sa pacim jemu-je zlati, fajn a je s nim sranda atd. ale vzdy sa mi skor pacili chalani co boli odo mna starsi-alebo aspon tak posobili...bojim sa toho vekoveho rozdielu...nechcem si pripadat ze "lovim zajacikov". co si o tom myslite? je to velky rozdiel?...:/

sewie

aaaah, vy ste jaki zlati-dakujem uprimne za vsetky nazory:) ved este si ho "otukam" ze aki je:) mame spolocnych kamosov, tak uvidim ze co a ako:)...snad to bude ok:)

AdamKrt

Priatelka je o 5 rokov starsia, ale je sa pri nej citim, akoby niekedy mala o viac nez 20 rokov menej a ja bol este o 20 rokov starsi... :)

3nttt

podla mna je blbost ze by si zeny mali hladat aspon o 4 roky starsieho.je sice pravda ze muzi dozrievaju neskor ale zase treba sa pozriet aj na vek.jasne ze ked ma zena 20 tak 16 rocny je moc moc mlady.ale to s a vekom urovna :) ja som od mojho draheho strasia len o rok a pol ale nikdy som to nepocitila.ono zalezi od konkretnej osoby.poznam aj chalanov ktori budu deti aj o 20 rokov.ale tak isto aj baby :)

lost

bingham

rozumnejsie, ano toto sa mi pacilo, lebo ja kes som mal 20, hovoril som si ze musim pockat zopar rokov aby som si nasiel intelektualne rovnu :P a hold, asi som mal pravdu, i ked, nechcem tym povedat ze kazda under20 je neinteligentna :D ale hold, pravdepodobnost bola nizka, az blizko nule a hold, neviem :D

to je jedno, aj under22 muzi si neinteligentny :D (kedze obaja mame nad, tak je to OK vyhlasenie dufam :D)

lost

Tak vidis, ty si aspon rozhodnejsia :D
Ja sa nikdy neviem rozhodnut :))))
To ak by som dosiel do kasina, na ruletu, tak by ma vyhodili za zdrzovanie hry :)