Kvalitny cistiaci gel a tonikum pre zmiesanu plet

fllkj

Ahojte ak by mal niekto záujem, mám na predaj lieky ROACCUTANE - na akné (20mg a 10mg balenie), už ich nepotrebujem, minula som desať liekov z každej krabičky, takže miesto 30-tich je tam dvadsať.
Treba ich minúť do októbra 2013.
Ak by mal niekto záujem ozvite sa mi na 0911/024681, alebo na mail foolish@pobox.sk

lochness

aj ja pouzivam ten bahnovy gel alverde, ale len kratko tak zatial neviem povedat, ale cisti dobre, nedrazdi a dokonca ma ani nepali na nose ktory mam zodraty od nadchy ako ine gely co som teraz mala, takze je fajn jemnucky

kaciatko_7

suhlasim janka :) na trhu je tolko lacnych a dobrych vyrobkov, len treba najst ten spravny... alverde ked nepomoze, tak urcite nebulizi, samozrejme alergici musia pozorne citat zlozenie

jankaaaaaaaaa

ja som pouzivala vichy a zo zaciatku v pohode, nic zazracne ale po case sa mi zacali robit ekzemy taka sucha koze co sa lupala na niektorych miestach, niekde az cerven fliaciky som mala. a to som poizivala celu radu, aj cistiaci gel aj piling aj pletovu vodu aj krem. krem bol otrasny od prveho pouzitia..
a tiez terza pouzivam uz asi stvrte balenie toho Alverde cistiaceho gelu aj pletovej vody a som uplne spokojna. aj ked tu pletovu vodu nepouzivam kazdy den, ale plet mam z toho super. a je to ovela ovela ovela ovela lacnejsie ako vichy

kaciatko_7

ja mam tiez zmiesanu plet a momentalne pouzivam cervenu bahnovu radu od alverde,,, a to som skusila biodermu hydrabio sensibio kombinaciu aj vichy a nepomohlo... hoci to mozno obsahuje nejake pleti prospesne latky pri dlhodobom pouzivani sa mi skor plet zaniesla a mala som ju cim dalej tym dehydrovanejsiu, po cisteni som vobec nemala pocit cistej pleti, plet nebola taka rozjasnena ako zo zaciatku
a to alverde si neviem vynachvalit ale samozrejme zo zaciatku som nebola spokojna ani s tym, po case vidim zmenu