Sledovanie dychania

Príspevok v téme: Sledovanie dychania
bubinka

ahojte,

pred troma tyzdnami som sa strasne prelakla ze s ami zdalo ze sa nemozem nadychnut a tak som sa zlakla, ze som s anutila dychat, lebo som nadobudla pocit ze nedycham..zachvilku to preslo a odvtedy si stale sledujem podvedome dychanie a neviem prestat, ani neviem zaspat kvoli tomu...a ked si aj prestanem nachvilku sledovat dychanie, potom ma chyta akoby uzkost ze si to nesledujem..poznate niekto tento pocit...poradte!

ahojte

ahojky dostala som sa k tejto teme bo mam rovnaky problem. sice vidim ze je to stara tema ale keby mi niekto mohol poradit ako sa toho zbavit tak by som bola velmi vdacna. uz davno mi poradila jedna psychologicka ze si mam sledovat dychanie a dychat hlboko a robim to a uz som z toho uplne na nervy, uz neviem vobec normalne dychat a stale sa citim preto nanic. ako sa vratit k normalnemu prirodzenemu dychaniu?

zuzu111

bubinka poznam to..presne tymto som si presla aj ja ....sledovala som si ako hlupa najprv tep..zdalo sa mi ze ide raz rychlejsie raz pomalsie , potom som si zacala vsimat dychanie... tiez som mala pocit ze sa zadusim..ale je to prec.. treba len na to nemysliet...

Onn

ja to poznam obcas to pride aj namna je to neprijemne ..potom ligam sliny a mam pocit ze sa dusim a obcas sa mi zatoci hlava lebo dycham nespravne a potom sa zlaknem a rozklepem ... jedine co viem , ze mi to po case ustupi tak tak sa upokojujem