Ryža

Príspevok v téme: Ryža
punk_zero

Dobry den, na internete som nasiel vela stranok kde sa pise o ryzy basmati alebo o jasminovej ryzy. Pise sa o ich zdravych ucinkoch. Mam zaujem konzumovat uz iba naturalnu ryzu, ale ta je asi drahsia ako lupana biela. Nechapem. Som z Michaloviec, no este neviem ci u nas predavaju taku ryzu, no dovazat na objednavku ju nebudem. Nebudem zbytocne postovne platit. Poradite mi, skade kupujete vy Natural ryzu? pripadne ake mate s nou skusenosti. Dakujem :)

Jasminova ryza je tato:

www.indiashop.sk

Sisi135

Jazmínová ryža nie je naturálna, iba ak by bola pšeciálne v natural verzii. Za to basmati je aj natural (v kauflande). A u nás dostať ryžu natural aj v jednote - guľatozrnnú aj dlhozrnnú

punk_zero

Ryza Lagris,.. jj bol som v kauflande pozriet a kupil som ju. Inac tato ryza je najzdravsia ze? .. Lebo akurat posilnujem, chcem nabrat svalovu hmotu a ku kuracim prsiam, vajickovym bielkom ryzu chcem. Ryzu milujem, tak som sa popozeral na internete a cital som ze Natural ryza je najzdravsia. Videl som aj tu jasminovu, tak sa zaujimam aj o nu, ale je drahsia. No keby ju predavali v michalovciach, tak ju kupim, ale postovne platit z ineho mesta nechcem

rew

punk_zero> neviem ako jazminova (mam pocit ze som videla vo varnych sackoch co sa mi nepozdava), ale natural ryzu zozenies normalne v kauflande, tusim ze maju aj nejaku bio (nespominam si presne na znacku, ale maju od nich viac vyrobkov)