Preco to tie zeny robia?

Príspevok v téme: Preco to tie zeny robia?
lea26

Ahojte, vcera som bola cisto v muzskom kolektive a zacali sme sa tak bavit o zenach na jednu noc. Kamarat(33, inak bohaty a uspesny muz) nam rozpraval prihodu, ze ho nedavno jedna vraj krasna baba(18) zacala na jednej akcii obletovat, ked sa jej spytal, ci nejdu niekam sadnut, povedala, ze k nemu domov. Tam sa na neho vrhla, po sexe sa vraj obliekla a do 3 minut bola fuc, napisal jej potom sms a ona sa uz neozvala spat. Este tam padlo zopar takychto prihod. Zaujimalo by ma, preco to tie zeny robia. Zlatokopky este tak v celku pochopim-robia to pre peniaze. Ale preco to robia baby, ktore si nedaju ani kupit drink, ani s dotycnym nechcu nic riesit do buducnosti a ani ho po sexe neokradnu?:)Co si zapisuju ciarky do zapisnika? Trosku ma sklamalo aj ich chovanie(mojich kamaratov), ze prekotia vsetko, co sa im prekotit da, ale tak su to chlapi a ich zmyslanie asi nepochopim nikdy:(

RNG

"Moderni" ludia su velmi divni, velmi sebecki, velmi materialisticki a amoralni(cest vynimkam). Som rad, ze som sa narodil a vyrastol skor, nez tato doba nastala.
Sexualny pud je sice primitivny zvieraci pud, ale na to sme ludia, civilizovani, aby sme ho ovladali. Nuz a ta "modernizacia" vedie rovno spat do dzungle. Az ma otriasa.
Zialbohu globalna moc za oponou z nejakych dovodov tento trend siri a posilnuje. Asi tak sa im dari ludi lepsie ovladat spoza opony.
Preto siria amoralitu vsetkymi moznymi prostriedkami, od filmov, cez televiziu a tlac.
Existuje aj skupina za oponou , ktora by rada zlikvidovala vacsinu ludi, dokonca az na hladinu 500 milionov zo sucasnych 7 miliard. Rozbitie rodin, volny sex,sebectvo a ziadne moralne zakony k tomu automaticky povedu.
Preto bojuju aj systematicky proti roznym nabozenstvam, ktore este stale ucia moralku.
Na to pouzivaju zname osobnosti, hercov, politikov dokonca aj vedcov.

Deria

No a ak nejakeho chlapa obletuje krasna mlada baba a este ho coskoro znasilni, hm, chcem vidiet chlapa, co odmietne.
Ja tvrdim, ze ako sa zeny chovaju k chlapom, tak sa potom oni chovaju k zenam.
"Za vsetkym je zena."

Deria

Ak zena hned po sexe ubzikne, ma to nejaky dovod. Mozno ma sama nejaky problem, pretoze celkom normalne to nie je. Kazda normalna baba tuzi po sexe skor po laskani a nehe, nez sa obliect a vypadnut. To je tak typicke na chlapov ale na zeny? My sme nezne stvorenia, zbytocne si budeme nieco nahovarat, nezvladame take situacie po citovej stranke, iba si to nahovarame. A mozno bola opita a potom sa spamätala, mozno si chcela iba nieco dokazat ale myslim, ze skor ci neskor zisti, ze tak vlastne ublizuje svojmu egu.

bibi123

Ja sa tiez casto pohybujem v muzskom kolektive ex kolegovia, kamarati.. a tiez som sa asi pred mesiacom zucastnila panskej jazdy, kde sa co to popilo a tiez sa mi chalani,30-tnici, stazovali, ake su v BA zeny skazene, ze si nevedia najst normalne a verne partnerky. a stretla som sa s podobnym, ze zeny sa dali aj za 15min. prehovorit na sex, ze to sice neboli vzdy krasavice, ale aspon to nieco bolo:O)))
Lea26-neviem preco to robia, mozno pre nizke sebavedomie, mozno mala pohlavnu chorobu od nejakeho "frajera" a chcela ju z pomsty poslat dalej, ale nemyslim si, ze by to bolo "len" pre sex. Predsa mi zeny si to vieme spravit aj sami a niekedy aj lepsie, ako niektori chlapi:O)))a nepodstupujem tu uz spominane riziko pohlavne prenosnych chorob, ublizenia na zdravi... A nechce sa mi verit, ze by si to ten kamarat vymyslal, aby sa robil neodolatelnym-ved tym, ze povedal, ze jej pisal a ona mu neodpisala sa aj trosku dost strapnil:O)))

efulka

lea26, pytas sa , ze " preco to robia baby, ktore si nedaju ani kupit drink, ani s dotycnym nechcu nic riesit do buducnosti a ani ho po sexe neokradnu? " A preco by to nemohli robit len tak pre potesenie?? :)) Pises, ze kamarat sa rozisiel s frajerkou, ona mohla byt tiez nezadana, tak jednoducho mali chut na sex tak si vrzli :) Boooze, robite tu z toho vedu! :)
A nech tu nikto nehovori, ze ved nie sme zvieratka, aby sme nevedeli ovladat svoje pudy. Ak by to tak bolo, tak sexujeme len pri prilezistosti robenia deti, ale kazdy vie, ze to tak nie je. Sex mame aj pre potesenie a ked nemame staleho partnera tak akoze nebudem pol roka sexovat??
Netvrdim, ze je normalne sexovat krizom - krazom, urcite netvrdim, ze to je normalne, ak ma niekto vztah a robi pomimo toto, ale pokial je dotycny nezadany, tak preco nie?
Tak a teraz ma ukamenujte :)))

Katka87

Poznate tu pesnicku "Jsem skoro panic" od Lucie kde spieva "ptali se mne, jestli jsem uz neco mnel s nakou holkou a ja im rekl, no jasne" atd., toto je uplne typicka chlapska natura, chvastat sa medzi sebou, kolko mali uz zien a najlepsie mladych krasnych a nadrzanych. To my zeny v zivote nepochopime. Mozno ze tomu prvemu co s tym zacal sa to naozaj stalo (a mozno nie) a ostatni len nechceli ostat zahanbeni.

Excita

Mozno to bola nymfomanka:D:D:D Mala chut a on sa jej objavil akurat vhod, tak vyuzila prilezitost :) Take veci sa nedeju len vo filmoch? Osobne si tiez myslim, ze nebola taka krasna a ani taka mlada, ako sa dotycny muz pochvalil :) Myslim, ze to "trosku dost" prikraslil, aby vsetci, kto pocuval tu historku, zasli nad nim, nad tym, ze vlastne nemusi urobit nic a zeny sa mu nezistne vrhaju do postele :-)

mimi25

myslim ze si to dotycny vymyslel. tiez som poznala jedneho magora, ktory vsade vykladal ako kazdu pretiahol a ukazoval dokonca konkretne na baby ktore akoze s nim boli a neodolali. a raz sme sa s kamoskou nastvali, pozvali sme ho k nej, ona odisla a ja som ho zacala zvadzat. dobre som tusila, aze je impos a presne aj bol. vobec sa mu nepostavil a potom ked sa ona vratila a sme na neho vyrazili s pravdou tak nas prosil aby sme to nikomu nehovorili. z takych chudakov mi je na bliti.