ja to naozaj nepochopim!!!

Príspevok v téme: ja to naozaj nepochopim!!!
User_37597

ako moze niekto povedat ze citi a vidi ze mu rychlesie rastu vlasy?vsak co si ich rok meria ze kolko mu narastu a potom dalsi rok kolko mu narastu s vyzivovim doplnkom???boze ludia aky ste len na hlavu podaktory!!!
inak sem mozete napisat kludne aj vy co nepochopite na ludoch..
ale myslim si ze takym stylom tu ta tema dlho neostane :D

talentmania

Ja tiez nesudim ludi podla gramatiky hlavne, ze to viem precitat a nepozastavujem sa nad hrubkou:D)
Toto je forum a nemusia sem prispievat len ludia s vybornou gramatikou!

User_37597

sata
je mi luto ale nezdielam tvoj nazor.nemate na to pravo tak ci onak.
niesom sprosta a viem ze ked budem posielat zivotopis tak chyby si opravim vo worde.az tak blba zas niesom aby som to nepoopravovala.
napisala som to preto aby si vsetci ty kt to stale dookola robia aby si uvedomi ze raz pride aj na nich rad(nie co s atyka gramatiky) ale neboj bude vec v com sa seknu a niekto iny pride a zacne ich ponizovat.

šata

bibisa,

píšeš, že gramatiku dobre neovládaš a že ľudia nemajú právo Ťa za to súdiť. ALE! Majú na to právo, pretože budeš niekde posielať životopis a tam bude kopa gramatických chýb, čo myslíš, čo urobia? Okamžite to prestanú čítať, na čo tam mať takého človeka, ktorý neovláda takúto jednoduchú vec? Aspoň sa pozri ako čo napíšeš a oprav chyby, lebo je hrôza pozerať sa na tie hrúbky. Gramatika je dôležitá vec. Ľudia Ťa za ňu budú súdiť stále.

User_37597

talentmania to bolo za 4 dni :D
viem co myslis :D
ako ja chapem ze tie vyrobky maju svoj ucel a urcite ze nieco urobia ale viem velmi dobre ze pomozu hlavne tomu aby vyzerali po vzhladovej stranke lepsie a nie na rast novych vlasov.
zober si taku vlasovu chorobu ktora ti napadne cibulky vlasov.ked ich raz napadne uz sa ich nezbavis proste ako nahle choroba docieli to ze cibulka ostane narusena,vlas vypadne,lozisko a vlasovy miesok ostane poruseny a aj keby tam narastol o rok vlas na poskodenom mieste zas vypadne.proste sa to rozsiri a ver mi ze ked miesok neplni svoju funkciu lebo je naruseny tak mu nepomoze ani svatena voda nieto este nejak "zarucena teleshopova vodicka".
proste to su bludy.ale zeny to nepochopia ze ked mas ples tak ti ostava iba nastrelenie alebo tie kmenove bunky ci co to je.

aj mne vypadavali vlasy.pouzila som Alpicort F a je to lepsie..menej vypadavaju no rozhodne mi nerastu s toho a uz vobec nezhustu..

talentmania

Tak ja si ich tiez nemeriam ale mne padali strasne vela a rychlo sa mi vytvorili lisinky a po kupeni Revalid sa mi to vsetko upravilo samozrejme ze nie hnet na druhy den ako v reklame vlasy mi este padaju no nie az tak zhurta ako v tedy a uz aj vidim nove vlasy na miestach kde som mala tie lisinky.Tak ja neviem este mozno na vlasy to ako funguje ale urcite nie ze viac ako 1cm za mesiac.Ale napriklad tbl na rast prs to je pre mna urcite vacsi blud a najma ked niektora napise ze za 5 dni sa jej prsia zvacsili:0))))

User_37597

tak urcite ze su na tom tak.je to to iste ako ked clovek ma dobru vyplatu a zacne setrit..a ked pride raz mesiac ked si nevie odlozit-BUM- uz ma nervy ze sa to nepodarilo a je podrazdeny.

a zabudla som sem napisat ze velmi nemam rada ludi kt sudia podla pravopisu..
neovladam dobre gramatiku ano/je to moja chyba viem lebo som bola leniva ale to neznamena ze maju lida pravo ma sudit podla toho. :)

podobne-

no,podla mna su to ludia ako napr.ked niekto chce schudnut-tak robi preto vsetko...tak aj ty co maju problem z vlasmi-to tak robia-zameraju sa ciste na vlasy a robia preto vsetko-lebo viem ze su na tom aj ludia tak,ze im strasne pomaly rastu vlasy...

podobne-

tiez si vidim kolko mi narastli/lebo si ich farbym/-ale este nikdy som ich nemeriala-ale citit vlasy rast-to bude nejaka blbost

ja zasa nepochopim ludi ktory sa staraju do inych ludi a nestaraju sa o seba a svoju rodinu a robia sa ako keby mali patent na vsetko...a pritom by mali co vo svojej rodine alebo na sebe menit-ale radsej budu kritizovat inych a na sebe nezmenia nic-LEBO SI MYSLIA ZE SU DOKONALY