Hnusná, zákerná matka

Príspevok v téme: Hnusná, zákerná matka
vercicadolly

Ahojte.Mám 20 rokov a matku, ktorá ma začala nenávidieť. Neviem čím to je, ale ja si myslím, že mi závidí. Mám priateľa, s ktorým sa nadovšetko lúbime, teraz som zmaturovala, frajer mi kúpi všetko, čo mi vidí na očiach, o čo si len požiadam, o mesiac ideme na dovolenku, ktorú mi platí on!!!a som mladá atď...jednoducho ma začala nenávidieť, každý deň príde domov z roboty a za všetko mi nadáva, aj za také maličkosti, ktoré sú úplné hlúposti. Keď mi je s priateľom dobre, tak vidím ako ju to štve a len sa vypituje na všetko okolo neho aby ma nejako nahnevala a keď máme dni keď sa hádame za kraviny, tak ju to strašne teší!Priateľovu mamu mám rada, no neviem prečo sa mi ju stále snaží znechutiť a odlákať odo mňa.Nechápem jej správanie. Mala ma rada asi do 18 rokov, ale teraz ma nenávidí a ubližuje mi ako sa len dá!!!Dokonca začala najnovšie robiť, že si pred mojim otcom vymýšla blbosti na mňa a iba sa opekňuje. A ona vie, že to počujem, ale vie, že na to nemôžem povedať nič, lebo tatino by veril aj tak jej. to mi je už šum a fuk.Doma sa so mnou nikto nebaví, len pre to, lebo moja ,,milovaná mamička,, na mňa iba zazerá, nadáva mi a ponižuje a otec potom drží s ňou a ja som iba zavretá v izbe a čakám, kedy príde frajer z roboty a budem s ním...myslíte si, že mi závidí, alebo ma nenávidí? Lebo sú aj také matky, ktoré časom v takomto veku znenávidia svoje deti...ako by ste mi poradili? Čakám, kým si niečo nasporím do života a možno za 2-3 roky chcem odtialto odísť!!!preto nejdem ani na VŠ ale hneď do práce, aby sme mohli ísť bývať :( prosííím píšte :(

tiez matka

no touto reakciou si potvrdila svoju primitivnost a vsetci pochopili z tvojho vyjadrovania co si zac ...

tvoja mamka by ty mala vyhodit z domu , nevdacnica ....

vercicadolly

tiez matka!
ty chudera jeb.nuta ty mi tu nebudes nadavat do zasrana rozmaznaneho.preco by mali seci zdierat decka za to ze ty to robis?

tiez matka

vercicadolly

ved ked sa Ti nepaci , tak sa zober a chod prec ....ale lepsie je nadavat a nechat sa zivit ....tvoja mamka , dobre vie preco sa tak ku tebe chova , bolo by dobre vypocut si jej verziu , uz len z tvojho vyjadrovania vidiet , co si za pripad , mala ta dobre drat ako hada ...
zasran rozmaznany , nie dospela zena , vaziaca si matku a jej starostlivost

ked ti uz neskace okolo čereva , uz je zla ...

Natali5566

Fuuu... no nie je to jednoduché... Rovnako ako ty prechádzaš teraz zložitým obdobím, pretože si skončila jednu etapu života a začínaš ďalšiu, ktorá možno rozhodne o celej tvojej budúcnosti, môže prechádzať zložitým obdobím aj tvoja matka...Ak je v takom veku, môže prechádzať klimaktériom - prechodom, ktorý nespôsobuje len telesné zmeny ale aj psychické... Prechod netrvá týždeň... Taktiež si určite uvedomuje, že si dospelá a že môžeš odísť kedy chceš a osamostatniť sa s priateľom, čo môže u nej vyvolávať žiarlivosť no nie na teba ale na tvojho priateľa... Môže ho pokladať za niekoho kto jej chce ukradnúť dcéru... Ľudia niekedy reagujú nepochopiteľne a keď si to uvedomia, samy sa čudujú prečo sa takto správajú... a čo otec? Nemajú s mamou vzťahové problémy? Skúsila si sa jej spýtať prečo sa takto správa?

Suphotam12

Ja sa tiez priklanam k nazoru, ze clovek, a teda aj matka sa dokazu zmenit o 180° a to naozaj roznymi sposobomi, a teda aj tym ze zacnu zavidiet...bohuzial

xy:)

Ariana a pravda je aj taka, ze decka casto zvelicuju, takze asi aj preto take reakcie.. a ano nazov hnusna zakerna matka je take silne kafe - zacala som citat temu, citam... a citam... az som docitala a tu hnusnu zlu zakernu mater som sice hladala, ale aj tak som ju nenasla.

talentmania

Nieco mi na tom nesedi teda ano samozrejme ze sa niekto moze zmenit aj o 180 stupnov len mi pride take ze do 18 rokov ma mala mama rada a ze 2 roky prebehli tak uz je to HNUSNA ZAKERNA MATKA?Keby napisal napriklad ako nazov nieco take PRECO MA MOJA MAMA PRESTALA MAT RADA?Proste dost hnusny nadpis a vyjadrenie o mame aj napriek tomu ze si teraz spolu nevychadzaju.Da sa to napisat aj jemnejsie lenze to svedci aj o tom ze nie ze len ju mama nema rada a ona sa snazi ale vyplivajuc od nazvu ona ju tiez teda neznasa a tym si myslim ze sa nesnazi o uzmierenie.To je moj pohlad na temu