M.A.C Kozmetika

leilinqa

Staci zadat do guglu ""Mac kozmetika"' a hodi vas na inzertny portal kde predava firma MAC Slovensko lesky a ruze na pery MAC 2v1, ja od nich kupujem stale:)
Ak nenajdete, napiste mi email.

Veronika<>

Tie ceny sú hrozne nízke, určite je to fake. Ak naozaj chceš kozmetiku mac tak radšej zahraničie. najbližšie asi viedeň alebo da sa objednať aj na stranke parfums.sk sodlo je v ba v eurovea takže aj tam sa možeš pozrieť :-)

denaO1

planujem si z tej stranky obiednat,ale tiez ma odradza ze sa plati len paypal a bojim sa ze mi nic neposlu . tiez by som rada niekoho pocula ci uz z tade obiednaval

juicy

MAC necisluje svoje vyrobky ale udava konkretny nazov, nevyraba palety ake su uvedene na stranke ani sady stetcov a pod. a ta cena... sama napoveda ze sa jedna o fake, takze radsej si za rovnaku cenu kupte kozmetiku z drogerie o ktorej viete odkial je. pokial chcete orginal, je treba zajst do zahranicia - napr praha, vieden :)

benester

jednoznacne to nie su originaly. Uz len z toho dovodu, ze MAC nevyraba sady stetcov. Precitajte si napr: -odkaz odstránený-

danielaaa

tie maloobchodne ceny chapem, avsak aj tak si nemyslim, ze by na tejto stranke predavali mac kozmetiku, kozmetika mac vyrobky necisluje a tam same cisla, licidla neprehladne, neda sa poriadne pozriet odtien....neviem no

gatta11

na stranke su original vyrobky,
len su nakupovane velkoobchodne s malou prirazkou, nie ako na inych kde si
predajcovia prihodia 300%
tak isto keby ste videli za kolko sa
velkoobchodne predavaju ine znacky bolo
by vsetkym do placu...
staci trosku pouzit google

xyzz

Vlastne stačí pozrieť na menu... treba trošku zapojiť rozumček a dôjde vám či to je alebo nie je original ;)