Chlapské nálady

Príspevok v téme: Chlapské nálady
1rozprawocka1

Ahojte, chcela by som poznat Vas objektivny nazor, na meniace sa chlapske nalady. V mojom pripade ide asi len o tolko, ze mam teraz noveho priatela, sme spolu necele tri mesiace, no aj za ten kratky cas sme sa stihli uz asi dva tri krat rozist, pritom vzdy slo o podobny scenar, ze tyzden bolo vsetko super ako z rozpravky, navzajom sme si vyznavali city a bolo nam spolu dobre, bozky, dotyky, sex, komunikacia, proste vsetko ok, a jemu zrazu akoby nieco prebehlo hlavou a bolo po idylke. Vacsinou to vyustilo v to, ze uz som bola z toho na nervy a vycitala som mu to a on to vyriesil slovami typu : ja proste necitim k tebe to co ty ku mne, nema to zmysel, kaslime na to. Tak som prerusila kontakty no o dva dni volal a bral tie slova spat, ze on mi to vobec nechcel take cosi napisat ze to bolo pod tlakom emocii a napisal to z trucu. Co by ste si o tomto pomysleli? Moj nazor bol, ze kebyze to tak neciti, tak mi to nenapise, resp.nepovie. No na druhej strane, to iste mozem povedat, ze by mi nepovedal ze ma lubi, keby to tak necitil....dakujem vopred za vase nazory, najma muzske :-)

Maros 75

Kto co chce mat ma to.
Je mnoho zien ktorym take trapenie vlastne podvedome robi dobre,ale navonok su v zlom stave. Je to ako s drogou. Prijemny pocit- telesna schranka na dne.

wowo1

presne,,bude to robit stale chces to on sa nezmeniiiiiiii..ches to? a sory ak bol v base neni to trauma z basy ,,ale v base sedi len debil,,prepac,,ale normalny clovek nikdy nic nevivedie aby musel ist sedet

tosnadnie

1rozprawocka1

a ty si normalna...?? akoze prepac, ale po hentom este ho chces... boze ako sa moze jedna zena takto ponizovat... nechapem....
ruky prec od neho a najdi si priatela, ktory si ta bude vazit a nie mat ta len ked to jemu vyhovuje...

ajajaaaaaj...

1rozprawocka

No, ako zacat...ked som pisala precchadzajuci prispevok, bolo to tesne po tom ako sa so mnou dotycny rozisiel, dva dni sme nekomunikovali, videl ma v meste, zavolal a bral slova spat a ja som mu odpustila a vratila sa k nemu s tym, ze nech mi nieco take uz nikdy neurobi lebo potom sa len trapim. Neurobim laska!!! bola jeho odpoved a ze mu to mam prepacit. Tak tyzden bolo vsetko v najlepsom poriadku, boli sme spolu kazdy den, bol pritulny ako maciatko, napisal mi do sms ze ma lubi, na vikend sme boli spolu na takom penzione...zrazu prisiel pondelok, on bol cudny, odmerany ked sme sa stretli, utorok mi uz ani nezavolal, a ked som volala ja jemu, bol ku mne hnusny ledva mi na otazky odpovedal.Tak som to nechala tak, ze asi mu cosi je, nejake problemy v praci, ze vychladne a ze vsak v stredu sa ozve a bude to ok.No neozval sa, tak som mu opat volala, zrusil ma a poslal sms s textom: Asi si budes mysliet ze mi jebe no rozhodol som sa ten nas vztah ukoncit. Pre mna to nema zmysel. Ahoj ako rana pod pas riadna hlavne po tych jeho uz to nikdy nepsravim a bla bla. Dalsia vec - neviem DOVOD, ci mu zase iba cosi skrslo v hlave, alebo je v tom ina baba - no tu zas fakt neviem kedy by stihal s nou byt, takze to skor vylucujem. Ziadala som ho o stretnutie, v tu stredu sa vyhovoril ze ide prec ale ze vo stvrtok mu mam zavolat a ze sa mozme stretnut, ja som mu napisala ze sa s nim chcem teda rozist ako kamoska ze ma ponizuje ze to napisal do sms. No lenze vcera som mu pisala ze kedy sa teda stretneme ci vecer a on ze mozme, no este mi zavola. A jasne ze NEZAVOLAL.nechcem zo seba robit vtierku a hysterku a uhanat ho tak som mu az ani ja nezavolala. Citim sa otrasne, aj napriek tomuto vsetkemu ho mam rada a chcela by som ho spat. Cakala som ze ked sa stretneme a uvidi ma, tak si to rozmysli pride mu to luto a vrati sa ku mne. Alebo cakam, ze sa mozno len tak o tyzden napr.ozve a ja ho budem ignorovat, ma to zmysel? mozno by potom o mna zacal bojovat lebo on vie ze ho lubim a ze som ochotna spravit hocico kvoli nemu asi si bol mnou az prilis isty a tam je problem.on nevie co chce, nevie ci ma lubi a asi nechce moc zavazky hned. Este predtym som mala napisat dost podstatnu vec ktora to mohla cele ovplyvnit nas vztah atd - bol 2roky v base, predtym mal 4roky frajerku ktora sa len par mesiacov po tom, ako ho zavreli, zacala tahat s druhym. Cize beriem to tak, ze mozno ma nejake depky z tej basy este lebo bol odtial vonku necele dva mesiace a hned sme sa dali dokopy cize je to cerstve. A druha vec - to s tou ex frajerkou ho muselo strasne ranit, lebo ju lubil velmi a ked najviac potreboval oporu, ona sa na neho vykasalala, sice ked ho pustili, chcela sa vratit no on uz nie - to je pochopitelne ked mu hento spravila...neviem co dalej,PORADTE MI PROSIM!!!! Ci sa oplati bojovat, ci kaslat na to, ci cakat na to, kym sa bude chciet dat zas dokopy ci co, ja ozaj neviem... :-(

1rozprawocka

No, ako zacat...ked som pisala precchadzajuci prispevok, bolo to tesne po tom ako sa so mnou dotycny rozisiel, dva dni sme nekomunikovali, videl ma v meste, zavolal a bral slova spat a ja som mu odpustila a vratila sa k nemu s tym, ze nech mi nieco take uz nikdy neurobi lebo potom sa len trapim. Neurobim laska!!! bola jeho odpoved a ze mu to mam prepacit. Tak tyzden bolo vsetko v najlepsom poriadku, boli sme spolu kazdy den, bol pritulny ako maciatko, napisal mi do sms ze ma lubi, na vikend sme boli spolu na takom penzione...zrazu prisiel pondelok, on bol cudny, odmerany ked sme sa stretli, utorok mi uz ani nezavolal, a ked som volala ja jemu, bol ku mne hnusny ledva mi na otazky odpovedal.Tak som to nechala tak, ze asi mu cosi je, nejake problemy v praci, ze vychladne a ze vsak v stredu sa ozve a bude to ok.No neozval sa, tak som mu opat volala, zrusil ma a poslal sms s textom: Asi si budes mysliet ze mi jebe no rozhodol som sa ten nas vztah ukoncit. Pre mna to nema zmysel. Ahoj ako rana pod pas riadna hlavne po tych jeho uz to nikdy nepsravim a bla bla. Dalsia vec - neviem DOVOD, ci mu zase iba cosi skrslo v hlave, alebo je v tom ina baba - no tu zas fakt neviem kedy by stihal s nou byt, takze to skor vylucujem. Ziadala som ho o stretnutie, v tu stredu sa vyhovoril ze ide prec ale ze vo stvrtok mu mam zavolat a ze sa mozme stretnut, ja som mu napisala ze sa s nim chcem teda rozist ako kamoska ze ma ponizuje ze to napisal do sms. No lenze vcera som mu pisala ze kedy sa teda stretneme ci vecer a on ze mozme, no este mi zavola. A jasne ze NEZAVOLAL.nechcem zo seba robit vtierku a hysterku a uhanat ho tak som mu az ani ja nezavolala. Citim sa otrasne, aj napriek tomuto vsetkemu ho mam rada a chcela by som ho spat. Cakala som ze ked sa stretneme a uvidi ma, tak si to rozmysli pride mu to luto a vrati sa ku mne. Alebo cakam, ze sa mozno len tak o tyzden napr.ozve a ja ho budem ignorovat, ma to zmysel? mozno by potom o mna zacal bojovat lebo on vie ze ho lubim a ze som ochotna spravit hocico kvoli nemu asi si bol mnou az prilis isty a tam je problem.on nevie co chce, nevie ci ma lubi a asi nechce moc zavazky hned. Este predtym som mala napisat dost podstatnu vec ktora to mohla cele ovplyvnit nas vztah atd - bol 2roky v base, predtym mal 4roky frajerku ktora sa len par mesiacov po tom, ako ho zavreli, zacala tahat s druhym. Cize beriem to tak, ze mozno ma nejake depky z tej basy este lebo bol odtial vonku necele dva mesiace a hned sme sa dali dokopy cize je to cerstve. A druha vec - to s tou ex frajerkou ho muselo strasne ranit, lebo ju lubil velmi a ked najviac potreboval oporu, ona sa na neho vykasalala, sice ked ho pustili, chcela sa vratit no on uz nie - to je pochopitelne ked mu hento spravila...neviem co dalej,PORADTE MI PROSIM!!!! Ci sa oplati bojovat, ci kaslat na to, ci cakat na to, kym sa bude chciet dat zas dokopy ci co, ja ozaj neviem... :-(

denisaKE

fúúúúha...preč od neho - definitívne. Je to blbec a navyše nevyrovnaný. Tiež som na podobného mala "šťastie" a strašne sa mi uľavilo, keď som sa s ním rozišla. Chvíľu naňho budeš myslieť a potom si uvedomíš ako Ti ej dobre, že ho už nemusíš riešiť. Zatiaľ sú to len tri mesiace - nebude to až tak bolieť a máš pred sebou leto, užívaj si život ;)

Katka87

Prepac, ze to musim napisat, ale si hlupa ked to takto beries, si presne ten typ, ktory je slepo naivny a necha sa vyuzivat, ked uz na zaciatku kde inokedy byva krasny vztah ti toto robi, co bude asi tak neskor, kedy myslis ze ta zacne podvadzat a bit ked uz teraz vydrzi byt dobry len tyzden. Potom neplac ale radsej sa nad sebou zamysli.

Katka87

Keby ta mal rad, tak ti toto nerobi. Ale ma pravdu ked ti hovori - ze on k tebe ani zdaleka neciti to, co ty k nemu. Ak nechces mat zo zivota peklo tak sa na neho vykasli. On len skusa, kolko si moze dovolovat. Pri nom nikdy nebudes vediet na com si. Nema ta rad, nevazi si ta. To, ze sa chce potom k tebe vzdy zas vracat nie je prejavom ziadnej lasky, ale len manipulacie z jeho strany. Skusa, kam az moze zajst a kolko si nechas. Povedz mu, ze ani ty k nemu vlastne nic necitis, tak naco ste vlastne spolu? Ukoncite to.

Barborka27

To uz je ine ked muz meni casto naladu, raz chce to inokedy nie.. To by som asi nezvladla ani ja. Moj ma mal vzdy rad a nikdy mi doslova nepovedal ze uz so mnou nechce byt a ze sa na to mame vykaslat. Skor ro bolo tak ze si nie je isty, ci chce byt so mnou ale vie ze bezo mna nie :D bolo to vtedy narocne ale inak mi neublizoval, vzdy bol ku mne mily, zaujimal sa o mna, o to co ma bavi, co chcem, podporvoal ma a ja jeho, az casom si mozno uvedomil ze sa nema coho bat, ze ho naozaj lubim a ze nam bude spolu dobre.
Ale ak je toho uz moc, a ten druhy vam nic nedava len točí s vasimi pocitmi tak to je ine, myslim ze kazda zena by mala vediet a vycitit kedy to este stoji za to a kedy nie.

Ainka

Barborka ja som mala podobneho priatela, ktory dokazal zmenit svoju naladu doslova zo sekundy na sekundu, bolo neuveritelne, ako ma tym vzdy vedel vytocit, vies si predstavit...ja som pritom dost vybusna povaha, ale musela som byt stale ta, ktora ustupila a doliezla za nim..ked si na to spomeniem teraz, nechapem, ako som s nim mohla vydrzat vyse 2 rokov..samozrejme za tu dobu sme sa asi 4-krat rozisli :)
muz s takymito naladami je skutocne tazky oriesok, hlavne zavisi, aka si povaha ty, ci to dokazes zvladnut a casom si na tie vykyvy zvyknut. Ja som nedokazala, a tak sme sa rozisli. Nadobro.
PS: este si myslim, ze takyto pripad sa tak lahko nezmeni, toho mojho som prosila sto-krat, bezvysledne.