Pre Michaela86 - eteticka operacia nosa

Príspevok v téme: Pre Michaela86 - eteticka operacia nosa
Janinkaaaaa

Ahoj Michael86. Neda sa mi prispievat do temy o operacii nosa, tak dufam, ze si to precitas :) Uz dlhsie sledujem tvoje prispevky a tvoje trapenie s nosom... To som si teda nevedela predstavit, aky ho mas. Teraz som narazila na tvoje fotky, musim povedat, ze tvoj nos OK ma hrbol, ale inak je OK a ty si celkom fesak.. ak ma niekto poznamky k tvojmu nosu, tak ho proste posli niekam.. Kazdy sme nejaki a nikto nie dokonali.. Ja sama som hrozne dlho trpela komplexami z jednej veci, ktora ako teraz vidim, vobec nebola dolezita... tak som sa rozhodla tiez pre riesenie plastickej chirurgie, ale asi som sa zverila do ruk zleho chirurga. hrozne som sa na tu operaciu tesila, ze mi konecne odpadne ten balvan zo srdca... ale operacia dopadla zle a uz som par mesiacov v dobrej depresii a co by som za to dala, keby bolo vsetko ako predtym, ale uz to nie je mozne..... dost to ovplyvnilo moj zivot. uz by som sa nikdy na ziadnu plastiku dobrovolne nedala.
Vidim, ze ty si nie si isty tym, ze toto podstupis, takze si to premysli.. A ako hovorim, ten tvoj nosik vobec nevyzera tak zle ako ho opisujes :-)

Michael86

Urcite nebudem vulgarny viem sa spravat aj slusne o dva tyzdne mam kontrolu tak to uz vydrzim dovtedy ...A nie nepracujem momentalne no uz pracujem na tom aby som nasiel pracu aj to mi pomoze a dakujem za kompliment:)

Janinkaaaa

Neboj, aj ked sa bude robit, ze je to OK, tak mu povedz co presne Ti vadi a ze to nie je OK. Ja som ten tvoj novy nos nevidela, tak neviem posudit, ako to teraz vyzera, ale hovorim, ze aj predtym to bolo OK, teda ten hrbol tam bol, ale nie zasa az taky, ze by si mohol byt koli nemu nestastny.. A inak si fesak :-) tak nestresuj a chod za chirurgom, vidim, ze nepracujes, takze casu mas az az, alebo mu aspon napis mail a povedz co Ta trapi. Samozrejme vsetko v ramci slusnosti, hlavne nebud vulgarny.

Michael86

Ok pojdem len sa nechcem dozit toho ako sa bude chirurg robit ze aky je ten nos pekny a prirodzeny bude hrat ,ze je vsetko ok no neva ja som sa uz tolko pre to natrapil ,ze uz viac sa asi ani neda to bude ok casom si zvyknem

Janinkaaaa

Myslim, ze tvoj nos bol aj predtym OK, hrbol tam bol, ale co je na tom? kazdy ma nejaky nos... Urcite chod za tym lekarom a daj si vysvetlit, preco Ti to urobil tak ako to urobil ja som urobila to iste... len v mojom pripade sa neda uz velmi robit... V tvojom sa da, takze nebud z toho nestastny a urcite tam chod.... lebo sa budes stale motat dokola.. a urcite Ta neodmietne ale vysvetli co a ako sa stalo.

Michael86

Prajem aj tebe vela sil aby si prekonala tie priserne depresie a aby ti bolo dobre verim ,ze aj u teba sa to da prekonat sice neviem konkretne o co ide no treba byt tak ci tak silnym a snazit sa mysliet pozitivne .

Michael86

Janinka dakujem za prispevok a aj za forum o mne :)je to od teba velmi mile :).Ako pises dost ma to trapi ,ale snazim sa s tym zmierit myslim ,ze nos nieje moja jedina chyba ak by som chcel byt nejaky Hollywoodsky herec tak to by ma museli komplet vymenit takze snazim sa nezameriavat sa na tento moj problem myslim ,ze sa z toho dostanem a uz ziadna operacia nebude musim sa zmierit s tym aky som kazdy sme nejaky a mam svoje chyby a ak ma ma mat niekedy partnerka rada a uprimne tak ma musi brat takeho aky som ...

Janinkaaaaaa

Michal, pisem Ti este raz, dufam, ze si to precitas. Nejde mi prispievat do temy kde ty prispievas. Pripadne ak to niekto uvidite, upozornite ho na to..
Ako som pisala, ja som bola na plastike, a som z toho este viac v depresii a tiez som mala nervy na lekara, ktory mi to robil, ze uz ho nechcem nikdy vidiet atd... ale prekonala som to vsetko a isla som si tam vysvetlit veci, nema vyznam tu vypisovat toto co tu ty vypisujes a utapat sa. Treba ist za lekarom, hlavne slusne, ziadne agresivne vulgarne vyhrazky, to Ti aj tak nepomoze a myslim, ze on Ti pomoze.. Mne navrhli korekciu, s ktorou som ale nesuhlasila, nakolko by bol stav este horsi, - nejde o plastiku nosa ale nieco ine... A tak teraz cakam este na druhu moznost.. ale hlavne to riesim, to ze budes sediet za kompom a pisat tu take prispevky ti nepomoze... a myslim, ze s nosom sa da vzdy este nieco robit...