Priatelova ex a ich dieta

Príspevok v téme: Priatelova ex a ich dieta
timea1987

Ahojte, viete mi poradit, ako mam zvladnut nasledovnu situaciu? s priatelom sme uz vyse tri roky spolu. ma 5 rocnu dcerku.. ked sm esa dali dokopy uz bol s byvalou rozideny vyse roka.. dieta si striedaju po tyzdni. pokial mala dva roky chlapov... tak sa to ako tak dalo vydrzat.. aj ked stale som bola piipp a piip a piiip.. ale odkedy je sama.. tak silou mocou tlaci na malu, ze ma ockovi hovorit, ze chce aby boli oni dvaja spolu a ze oni traja su rodina, ze ja nie... keby nebolo mna mohli by byt spolu.. ze ja od nich neskor odidem a zostanu sami.. my to malej vysvetlime ako a co, ze budeme mat s tatkom babatko jej sestricku alebo braceka. a ze mamina s tatinom si nerozumeli, tak odisli od seba.. ale je to fakt napor na psychiku, nebavi ma pocuvat tie idiotiny od nej.. my sa s priatelom nehadame, ale ked riesime toto, tak som strasne podrazdena a nasrana.. dakedy ma to uz fakt nrbavi...ta osoba uz na mna niekolko krat verbalne na ulici zautocila nadavala a vrieskala.. to si nevsimam, ale co sa tyka malej tak to ma velmi mrzi

timea1987

ked rozoberame temu spolocneho dietatka, tak ja mam obavy, ze matka bude na malinku posobit, alebo hovorit jej ze to nie je jej vlastny surodenec a ze bude v nej chcciet velku ziarlivost vyvolat ze to dietatko bude s nami stale a ona musi odchadzat od nas.. preto som opatrna.. obavam sa toho.. aj ked sa nas pytala ze kedy uz bude mat surodenca.. ale ked tu bude moze reagovat vselijak.. hlavne pod vplyvom tej osoby...

timea1987

ona je dost pesimista :)a si aj preto.. sprava sa tak ako keby jej na malej nezalezalo.. mysli si ze tym spravanim tresta nas.. ale ublizuje najviac malej.. ja len dufam ze si t vsetko bude pamatat.. a nie ze neskor v puberte bude mamicka ta naj :) lebo co sa casu tyka.. venujem sa jej viacej ako ona..(u mamy povie ze sedi len pred telkou) ..nielen hranie, ale ju aj ucim.. o prirode zvieratkach anglictinu.. dufam alebo si prajem aby sa mi to raz vratilo :)

jajka001_

preco si mysli ze to bude este horsie? to predsa nemoze vediet. ona si casom musi uvedomit ze nema sancu. a zacat hladat chlapa inde. asi je dost na muzoch zavisla.

jajka001_

chudak mala, fakt. ze jej nie je luto ako matke ze ju takto zbytocne stresuje. patrocne dieta je ale dost chapave uz takze...asi trochu chape o co sa jedna. mama je mama, kazdy sme nejaku vyfasovali, aspon tatina ma normalneho :) popracujte na babatku nech ma aj surodenca :)

timea1987

priatel mi hovori, ze si to nemam vsimat tie utoky, ze je psycho.. ale ked si aj poviem, ze budem ignorovat, dajak ma to stale trapi vnutorne a zamyslam sa nad tym.. no nic.. bude treba este pevne nervy,, kamaratka hovori, ze to bude este horsie :)

timea1987

nie mily nie je :) jasne jej povedal, ze oni dvaja spolu nikdy nebudu..preto do amlej hustí o "rodinke mamaka tatko spolu", priatel snazi sa normalne s nou komunikovat pozdravit povedat co je nove v skolke, co bolo za ten tyzden, ona ani neodzdravi schmatke igelitku s vecami a oddpochoduje.deje sa to pred ocami malej.. ona to vsetko vnima..

jajka001_

kym to nema na malu negativny vplyv, jedine to mozete ignorovat a dufat ze ju to prejde. asi je to riadna hysterka.

timea1987

otec ziadal do svojej starostlivosti dieta, sud rozhodol, ze bude striedava starostlivost. tak mame striedavku od januara tohto roka.. problem na zaciatku bol aj v tom, ze sa mala spytala, ze preco musi k mame, ked chce byt tu s nami, ze ona zasa bude iba kricat a nadavat na nas.. a nechce to pocuvat,a le uz rezignovala, vie, ze sedemkrat spi tam sedem u nas...

jajka001_

povedzte jej ze sa idete brat - nech si uvedomi ze uz nema nadej - resp. ako to ze si si stale mysli ze ma sancu? mozno je na nu tvoj priatel prilis mily (ak ma taku povahu, asi tomu nezabranis ale mohol by sa krotit :)

jajka001_

ako matka ma na neho samozrejme pravo, aj ked ho opustila - kolko muzov to robi a tiez maju pravo znovu vidiet deti a starat sa o ne. ale myslim ze ak by to co robi malo na malu negativny vplyv ktory sa prejavi aj na psychologickom vysetreni, je to dost zavazne aby ste s tym isli na sud s tym aby nejak obmedzili starostlivost ci pristup k malej, zavisi ako velmi na nu tlaci. o malu sa teraz staraju na striedacku ci ma ju niekto v starostlivosti a druhy si ju berie na vikendy?