zvlastne hrcky

gynekolog

držím palce aby výsledkom ďalšieho tehotenstva bolo zdravé bábo a prajem menej nepríjemností počas tehotenstva a pôrodu

slavina

No veď práve,aj podľa USG bol termín 30.8.Lekár mi ho robil 4x.ale veď to je už vlastne jedno mám zdravú dcérku a to je hlavné.

123456

to: jeda rsb pod pazuchy??

tuto vodicku mi na ten ucel predpisala lekarka... tak len tolko :)

a este davnejsie predtym mi to predpisala aj na plet :)

gynekolog

temín pôrodu je +-14dní
upresniť sa to dá troma USG vyšetreniami v 10t.t 20.t.t. 30.t.t.
a treba si uvedomiť že medicína je niečo iné ako technika všetko je prísne individuálne
v technike ide do 4matky 4 šob
v medecíne vojde aj do 4 matky 20 šrob a drží to a do 20matky 4 šrob a zas to drží.

slavina

Ok tak chválim.Potom mi vysvetli,prečo lekári čakali do 19. septembra.Dali mi 7 injekcií na vyvolanie a tri infúzie.A ja som sa otvorila,len na úbohých 3.5 centimetra.A nakoniec mi toho 19.9. aj tak urobili cisára.Ja som prišla do nemocnice 2.9.s obrovskými bolesťami,nevládala som ani chodiť a prijimajúca lekárka poza môj chrbát skonštatovala-no prvorodička!!!S obrovskými bolesťami som tam bola tri dni,potom mi dali nejaké inj.proti bolesti,lebo som sa neotvárala a neverili mi,že ma niečo bolí.Potom začali pochybovať o termíne splodenia,že si asi nepamatám a tak na mňa doslova kašľali.Až keď som prišla za primárom a požiadala som o svoje papiere,že chcem odísť do inej nemocnice,tak sa rozhodol urobiť cisára.

jeda rsb pod pazuchy??

no rsb vodicku by som si nedavala po oholeni a ani vobec na podpazusie, ved to obsahuje rezorcin, kys.boritu a salicylovu!!a to sa lahko rezorbuje podpazusim.ludia, neblaznite a pouzivajte veci na co su urcene/rsb vodicka na aknoznu plet-aj tak obsolentne// a ak neviete tak nepouzivajte.sorry.len dobre mienena rada.

slavina

A vravíš teda,že si gynekológ??Tak mi povedz,keď som otehotnela 7. decembra minulého roku,kedy by som mala porodiť??

slavina

No pozri,ja tieto veci ohľadne výmenných lístkov celkom ovládam,ale z vlastnej skúsenosti viem,že tieto veci s hrčkami v podpazuší som vždy riešila u gynekológa a nikdy ma na kožné neposlal.Buď mám skvelého gynekológa,ale potom neviem.A o výmenných lístkoch vie predsa každý:o)