Zapacha mi z ust

Príspevok v téme: Zapacha mi z ust
nechcem uz

rng, velmi velmi ta prosim o radu. viem, ze sa tu uz o tom vela popisalo, ale nikde som nenasiel radu, co s tym. zapacha mi z ust, predpokladam ze vinou nosa. zatekaju mi hlieny niekedy, ale zapach mam stale. uz som si aj skusal striekat koloidne striebro do nosa, bol som u roznych doktorov, dal som si operovat nosnu prepazku. niekedy citim zapach aj z nosa. prosim, vies mi poradit?? vopred dakujem!!

nechcem uz

rng velka velka vdaka!!
oreganovy olej som uz tiez skusal, no vyskusam aj tento novy probioticky pripravok. kde sa da zohnat?

RNG

Na nakazy v nose obvykle zaberie alebo kolidne striebro, alebo roztok citricidalu.Kvapkat si treba niekolkokrat do dna, po leziacky s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo vsade do dutin.
Ked je to ale nejaka plesnova kultura, odporucam brat aj ustne silnu davku oreganoveho oleja, tak aby obsahovala 3 x 100 mg carvacrolu minimum.

Ale zapach moze byt aj z hrdla, zaludka a podobne, najme pri nedostatku kyselin a enzymov, co sa da pravidelne doplnat.

Najnovsie je na trhu specialne probiotikum proti zapachu z ust a samozrejme na zvysenie imunity, je to Streptococcus salivarius K-12 z Noveho Zealandu.
To je novsi, probioticky sposob, ako to adresovat.