nezodpovedný syn

system

ocividne z domu aj odisiel takze vyhadzov mu bude ukradnuty. ... ako tym ze mu stale vyvolavas nerobis dobre. on si povie : " boze zase mi vola co mi neda pokoj !? " vazne sa mu neozyvaj, kazdy rodic ma rad svoje decko, no prekonaj to a nechaj ho, pride ked mu dojdu peniaze alebo bude nieco potrebovat. a ak mu vtedy peniaze das potom sa necuduj ze sa takto sprava, a tato tema bola zbytocna ;)

ta3

no asi trucuje, ked nedviha a neodpisuje, ale urcite v kutiku trucovitej dusicky ho Tvoj zaujem hreje, chce to cas a Ty svoj boj mozes vyhrat iba ked budes trpezliva

nešťastná

volám mu ale nedvíha, píšem mu na nete ale neodpisuje, chcem abyvedel že ia napriek tomu ho mám rada, je to môj syn, chcem mu pomôcť

ta3

Nestastna,
nechaj ho, nech si zije s kamaratom, ale obcas mu zavolaj a opytaj sa ho, ako sa ma, aby nemal pocit, ze je na tomto svete uplne sam, lebo to by bolo pre neho uplne to najhorsie

ta3

Nestastna,
nepomahaj mu, ked pomoc zneuziva, nema to ziadnu cenu, nedavaj mu ziadne peniaze, ale ho uplne neodpisuj, daj mu najavo, ze ho mas napriek vsetkemu stale rada, to je pre neho velmi dolezite, aby vedel, ze vzdy sa bude mat kam vratit, ja tiez dufam, ze sa nezaplietol s partiou a s drogami, lebo toho sa kazda matka najviac boji, ale tak ci tak, nic nezmozes, pokial sa sam nespamata, no ale ak ho uplne zo svojho zivota vylucis, potom sa asi tazko spamata, ono chlapci v jeho veku maju pocit, ze mozu vsetko, casom sa zo sna prebudia a pochopia, ze tadial cesta nevedie, moj syn tiez uz olutoval, ze sa neucil ked bol na to cas, teraz sa musel bez kvalifikacie a v cudzom svete tazko prebojovavat, ale sa prebojoval, viem, ze Ta to velmi trapi, co je pochopitelne, ale skus sa ponad to nejako preniest, mas este mladsie deti, ktore Ta potrebuju celu a stastnu, ono nikdy to nie je take cierne, ako sa to v prvom momente zda, drzim palce

soffa

nechaj to tak.je plnolety,nech si riesi potom problemy sam.clovek sa nepouci,kym nezazije na vlastnej kozi.inak povedz mu ze ak sa nemieni zamestnat a prispievat do spolocnej kasy,nech sa pobere kade lahsie.

talentmania

Vyskusali ste uz asi vsetko aspon si myslim,najlepsie bude ak tomu date cas nechajte ho nak si zije teda ako on chce.Viem je to tazke predsa ste matka a to ze mu neviete pomoct Vas urcite velmi boli ale aj napriek tomu je to vase dieta kt.si musi uvedomit ze bez prace niesu kolace.Pokial si on sam neuvedomi ze co dalej tak uz v tomto veku co ma syn asi tazko nieco urobite.Ked budete na neho tlacit a zakazovat mu obrati sa vam chrbtom to je jasne ma uz svojich kamaratov kde moze urcite aj niaky ten cas pobyvat.Ked mu budete davat zase vsetko co len chce to tiez nieje dobre.Najlepsie bude dat tomu ten cas mozno na to pride on sam co caka od zivota.Len dufam ze sa nezaplietol so zlou partiou vtedy to je uz horsie.V kazdom pripade drzim palce

nešťastná

ďakuej mza rady, nepomáha nič, na OP som mu už penaize dala a minul ich , povedal že musel vrátiť dlh, okalmal nás, zobral malému b ratovi penaize čo si šetril 50 Euro, nevládzem, je u kamaráta lebo my sme ho už nemohli ani vidieť, chcem mu pomôcť ale neviem či sa to oplatí pomáhať m ukeď to zneužije