neskutocny tento svet

Príspevok v téme: neskutocny tento svet
zlanalada

Bola som na pokeci, a zacal mi jeden samozrejme bez veku a fotky pisat, a kedze napisal z miestnosti sexzoznamka tak som mu napisala slusne, ze ja si s nikym co je v takej miestnosti pisat nebudem, naco ma zacal urazat, ze som s chudobneho kraja, urazal ze stare dvere mame, lebo ich bolo na fotke vidno, a ze urcite som bez prace, a nevzdelana a pod. Ked som mu napisala ze mam VS, nato mal ned argument, ze tu dnes ma kazdy, ked som mu napisala, ze pracu mam, tak napisal, ze urcite iba tak minimalnu mzdu, kedze mame tak otrasne nemoderne dvere...Potom samozrejme ze urazal aj mna ako vyzeram...Ako to mi je jedno, so sebou som spokojna, a kazdy ja tak vravi, ze v realite vyzeram lepsie ako na tej foto...Ale proste strasne ma sklamalo, ze uraza miesto skadial som, a pod...To som este nieco take nezazila...zazili ste uz nieco take, ze vas niekto uraza z akeho mesta pochadzate?Ja prvy krat, a uplne mi to pokazilo naladu...:-((( ach

katka...

Necitala som prispevky podo mnou, ale neviem preco ta nieco take rozculuje. Vobec si mu nemala odpisovat a reagovat na jeho urazky. Ludia su vseliaki a hlavne na nete, kde je anonymita.

zlanalada

Mila :_ aj mne pise milion ludi, a kazdy pise aka som pekna, iba tento jeden bol drzi, a to bolo divne...A neviem co sa tu vlastne chvasces kolki ti pisu, kazdemu pise mnozstvo ludi. Ale ja ta urazat nebudem, ze si krava a pod. ako ty mna...Hold musia byt aj taki, co pisu od veci, a este si neviem co myslia....Pekny den mila :_

system

no preto nechodim na pokec. normalny clovek je tam rarita :) ale toto by ma vonkoncom netrapilo, on nemal ani len fotku, asi sa za seba hanbi tak si ju ani nedal. a dvere jeeemine :D my doma dokonca niekde ani dvete nemame :D (sarkazmus - klenba) xD

0vecka

ma vzdy prekvapi ze na taketo veci su zeny citlive...

so mnou sa raz dal do reci na zastavke taky dedusko a sa ma pytal ze ci studujem a tak a potom mi zacal rozpravat ze nic neviem a ze to studium dnes je uplne nanic a zbytocne deriem rit a bla bla bla... no mal som z neho akruat tak dobru srandu :)

:__

ježiši, to ty si aká krava, že toto tu píšeš ? asi ti napísal len tento jeden muž a hned si posratá, čo ? ja ked sa prihlásím v tej minute mám 15 chlapov čo mi píše..a nie som v žiadnej miestnosti..no nevšímam si ich a basta...bože to sú problémy...!!!!!!!!!!!

zlanalada

Tak spravila som si druhy nick a tomu debilkovi som pisala ze sa s nim chcem stretnut, strasne dlho mi trvalo kym mi povedal to heslo na album, ale povedal mi ho...Ako ja neodsudzujem ludi podla vzhladu, ale tak skaredy chlap..A on mne bude pisat ze som z chudobneho kraja, a jeho fotka, kde miesto postele je len matrac, a v celej izbe len ten matrac, periny na nom a taka malicka telka...Tak som mu schuti napisala po prezreti albumu, ze je skaredy, naco mi samozrejme uz neodpisal, ved na velkeho sa hral len bez fotky ked bol anonymny...Ziadne urazky nepisal nic, iba hned zmenil heslo na tom albume...
Takze preto on ma tak vela navstev na zaheslovanom albume, lebo zrejme kazda s nim za tym prestane pisat...
Takye vayne ste mali pravdu, on je len strasne zakomplexovany a vybija si zlost na druhych ludoch len ked je bez fotky anonymne...
Zaverom chcem povedat, ze uz sa citim lepsie...A nechapala som ze sa tak spraval, leboo mne inak pise dost ludi a pisu mi ze som pekna a iba toto jedno individum ma urazalo, este aj ze vlasy mam ako metla vraj vtedy pisal..Pritom, on s velkou plesinou...Ale ako vravim, ja neriesim vzhlad ludi, mna urazilo, ze mi pisal z akeho chudobneho kraja som, a ze som urcite chudobna a pod...
Ake lahke zistit si kto to bol, staci druhy nick a jednu foto z netu stiahnut a blbecek sa chyti....

blondula

ja som sa z tade uz odhlasila,spoznala som tam lasku takze nema zmysel tam chodit uz len z dovodu aby neziarlil ze tam s niekym flirtujem :DDD .... co sa tyka toho co pises,neber si to tak k srdcu,ani ho nepoznas,zablokuj si ho a uz ti nikdy pisat nebude.... je tam vela hlupakov ktorych bavi druhych urazat.lebo nemaju nic zmysluplnejsie na robote.....