Hranicna porucha osobnosti

Súvisiaci obsah

Pedro

Meretseger: alebo niekto kto trpite HPO, mohli by ste mi dat niekto e-mail? chcel by som sa poradit - tiez mam pocit, ze zijem s clovekom co trpi HPO a chcel by som to prekonzultovat, ale nie takto na fore... dakujem! Peto

tibbi88

Nuž, na základe príznakov ako aj psychologickej a psychiatrickej diagnóze taktiež zapadám medzi ľudí s poruchou osobnosti (okrem toho mávam úzkosti, depresie...) Ja už ani neviem čo chcem...aj keď niečo začnem, tak to nedotiahnem dokonca, prestane ma to baviť. Začal som športovať, polroka som behával, no nebavilo ma to. Nebavila ma vysoká škola /tam som vydržal 2 mesiace/, v žiadnej práci nevydržím viac ako pár týždňov, mám niekedy plno myšlienok, správam sa ako šašo, doslova som niekedy taký "zábavný" až sibnutý, potom úplne som niekedy bez života, poučujem ostatných, opakujem často rovnaké veci, príhody...akurát beriem lieky, ale tie mi so zmenou osobnosti asi ťažko pomôžu...

6phoenix

jediny problem je to ze ten posledny mesiac nasho vztahu bol taky katastrofalny. boli sme spolu takmer rok i ked byvali sme spolu cca iba pol roka (prvy pol rok sme to tahali na dialku- ja som pracoval pri Hamburgu a ona byva v Essene), pocas toho pol roka co sme byvali spolu mala mensie vykyvy ale to sa dalo ustat. tento posledny mesiac to bolo hrozne tazke a uz som proste nezvladal s nou byt pri pohlade ze jej to hrozne ublizuje...

6phoenix

J111 uzdravit by ju to neuzdravilo. ale vysvetlim ti to na priklade. potapac potrebuje pod vodou kyslikovu bombu aby mohol dychat a ta mu vydrzi urcity cas aby mohol pod vodou existovat. jej kyslikovou bombou by bola prave ta terapia, ktoru potrebovala (a mala v Nemecku od poistovne preplatenu) raz tyzdenne. za ten cas , co sme spolu byvali bola na terapii iba raz (a hoci tvrdila ako svoju terapeutku nenavidi) prisla vtedy odtial plna elanu a citila sa skvele co pomohlo aj mne. vtedy sme boli obaja stastni a harmonicki. potom vsak uz na tej terapii nebola- hoci som baziroval ze by mohla a ze pokial je to naozaj pre nu take komplikovane pojdem s nou.
Meretseger. aj mne je to luto, pretoze prezil som s nou asi 85% pekneho, iba ten maly zvysok bolo to skarede. ale tym ze som odisiel pomohol som aj jej- len si to este nemoze uvedomit.

Meretseger

Vždy extrémne vtipný, J111!
Pokiaľ by chcela, mohli by jej terapie významne pomôcť, viem, čo vravím :P

Meretseger

Ach jo :( Je mi jasné, že je to s nami ťažké, ale cítim ľútosť, keď čítam, čo opisuješ. Strašná škoda, že nechodila na tie terapie.