Parfem = sviezi, letny, pre 25+

Príspevok v téme: Parfem = sviezi, letny, pre 25+
2bodka

Mam rada svieze, citrusove, pripadne citrusovo/koreniste vone, zelene vone.

Nemam rada sladke, alebo tazke orientalne vone.

Vela krat som si kupila parfum, ktory obsahuje citrusy, bergamot a pod., ale ked vona vyprcha, zostane vzdy ten isty "puch" ktory mi nevyhovuje.

Momentalne pouzivam Versace - Versense, ten ale velmi dlho nevydrzi, kedze je to len toaletka. A potrebujem uz aj zmenu :)

Poradte nejaku prijemnu sviezu vonu na leto, ktora nie je otrepana.

Par krat som si kupila parfem podla komentov na nete, ale nakoniec som bola velmi sklamana, takze uz nechcem vyhodit 40 € za nieco, co potom lezi na policke.

Lulu2011

Necitala som bvsetky komenty, ale skus novinku od Lancome Oringerie, myslim, ze sa ti bude pacit, je to velmi svieza, letna vonicka

inak ja som na sladke, takze, kto by chcel poradit, mozem :)

Maros 75

He:))
Aj mne sa podarilo nastriekat sa prezmenu zenskou vonou:)
Ale asi o tom to je,ze opacnemu pohlaviu sa paci nie len vona ,ale aj muzska ci zenska pritazlivost :)

2bodka

No ved prave, ja ked v parfumerke poviem svieza vona, tak do ruky dostanem vzdy nejaky kvetinovy humus, ktory podla mna nie je sviezi.

Najlepsie svieze vone su muzske, keby som mohla, pozivala by som len panske parfemy. Ale zase, ako by to vyzeralo, ze? :D

sweet_lolitta

tak toto je aj moj problem! ze v parfumerii som naposledy bola nedavno (nechodim tam, lebo tie predavacky radia snad opacne) a zas som skusila stastie - povedala som, ze chcem lahku, citrusovu, pripadne inak sviezu vonu, nieco na styl Lanvin Eclat (lahka marhulova vona). Ona mi podala tie najtazsie parfemy :D ako naschval. Uplne mimo moj styl. Njn, ja si z tych 1000 voni snad nevyberime :((