Zubne pasty s bieliacim účinkom

weeendyyy

Inga zlata stredna cesta je podla teba aka? Kolko si ochotna obetovat za zubnu pastu? Raz som skusala aj jednu, ktora stala vyse 7€ - tu som kupovala v tych bio obchodoch ale nebola bohvie aka. Teraz uz dlho pouzivam zubnu pastu, ktora ma stoji 4€ a je super. Chut je fajn a ma aj bieliace ucinky. Taka by ti aj mohla stacit, nie?

Inga89

Marrae ale nie zakazdym plati to, ze cim drahsie tym kvalitnejsie, vies? A preto som sa radsej obratila na vas, ze ci mi konkretne nejaku neviete poradit. Moja zubarka sice predava ale tie su velmi drahe. To zase nemienim obetovat tolko vela penazi na nejaku zubnu pastu, ktoru uz za mesiac nebudem mat. Chcela by som nejaku taku zlatu strednu cestu ako sa vravi. Ved napis mi, aku ty pouzivas, prosim ta.

marrae

@Inga89 staci behnut do nejakej drogerii alebo lekarni a nejaku drahsiu kupit..Myslim, ze s tym problem nebude..Inak a nejde mi trochu do hlavy, preco ti tvoja zubarka nejaku nepredala alebo neporadila?..Ved oni by mali vediet, ktore zubne pasty su dobre..Moja dokonca nejake aj predava..Sice ja som si od nej kupovala len zubnu kefku ale viem, ze aj pasty ma..Vyskusaj ked tak cez nu..

Inga89

Ahojte. Rada by som vyskusala nejaku novu zubnu pastu. Doteraz som pouzivala len take lacne, ktore mi paradne donicili zuby:-( Zubarka mi povedala, ze by som mala siahnut po nejakej lepsej a kvalitnejsej. Kedze mam dost zazltnute zuby, zacala som zistovat, ktora pasta je fajn ale rada by som bola keby bola aj s bieliacim ucinkom. S ktorou mate dobre skusenosti, prosim?

system

ja som pouzival bieliacu pastu Rembrandt plus, vraj ako jedina obsahuje nejake drobne percento peroxidu a nejaky citro... neviem co co bieli zuby (potom este swissdent su jedne z naj ale Rembrandt stoji 13 € a swissdent asi 16) a nevybielilo mi to ani prd. tie pasty su urcene hlavne na to, ze ak si zuby vybielis bieliacimi pasikmy, alebo riadne bielenie u zubara, tak tie pasty ti predlzia ucinok bielenia, ze po bieleni ti nezozltnu o pol roka, ale ak budes pouzivat bieliace pasty (kvalitne) tak ri vydrzia biele aj rok. ;)

veves

nie neda.... reklami su na dva typy past:prvy su na prevenciu kazu a pod. kde dlhodobym a poriadnym cistenim mozes dosiahnut aj belsie zuby. druhy typ su tie ,,komercne,, kde vystupuje krasna baba ktora si vie zabezpecit chlapa na stahovanie nabytku... mam odskusane vsetky tieto pasty kore pomozu po prvom tyzdni a je to blbost.
pasta je modra, cize ked si umyvas zuby vyzeraju modro, tmavo a ked si vyplachnes tak ovsem ze su neni tmave tak to posobi akoze su belsie.