Biele pečivo

Príspevok v téme: Biele pečivo
silvia58

Za posledného pol roka som dosť výrazne pribrala na bruchu..chcem začať cvičiť a vyradiť zo stravy pečivo,keďže sa z neho dosť priberá..som študentka strednej školy a rožky alebo chlieb boli moja pravidelná desiata..poradíte mi niekto ako to nahradiť a čo si na desiatu zobrať,aby ma to zasýtilo?

Sisi135

Pečivo celozrnné kľudne doobeda do 80 g, poobede k večeru polka z toho. Ak nechceš mať toľko pečiva môžeš zameniť za nejaký knackebrot napríklad. A k tomu tá šunk, cottage, tvrdý syr, tuniak, ... možností je veľa + zeleninka a máš

anjelik9

a prečo by si pečivo nemohla stačí ho obmedziť a vymeniť za celozrnne môžeš si dať k tomu šunku cottage zeleninu...

silvia58

Pri mojej výške 168 cm mám 57 kg..je to akurát,nechcem schudnúť na váhe,ale na bruchu a na zadku...nesedávam pred monitorom,si predstav a šport mám každý deň...

Potrebvyjadr

Jemine toto je sakra dobrá téma...
Myslíš, že niekedy ľudia pozerali, čo jedia a z čoho sa priberá?? NIE! A prečo? Lebo veľa pracovali, hýbali sa...tak neseď na zadku 18 hodín pred monitorom a bež športovať dievča!

Kaliova

Neviem síce kolko vážiš teraz a kolko chceš schudnúť ale ak je to väčšia cifra vylúčil by som akékolvek pečivo. Ja som si brávala napríklad dve jablká/jogurt/Bebe(na začiatku chudnutia potom sa už bebe moc nehodia) zo začiatku ti to asi stačiť nebude ale časom si zvykneš

mate59

kupuj si grahamové,alebo výrobky z celozrnnej múky,nie tmavavé pečivo, to je len ofarbené kulérom, doležitá je štruktúra výrobku.