Medicina LF UK v Bratislave - skuska z biofyziky

joh

ak mám byť úprimná... najdementnejšia skúška aká snáď môže byť.. ale netreba to brať až príliš vážne, pokiaľ viem, tak ju urobia všetci..či už na prvý, druhý alebo tretí raz... ide tam v podstate o to, že nielen samotná skúška je úplne odveci, ale aj výučba biofyziky je na bode mrazu..(ale záleží aj od toho, koho na cviká schytáš) .. problém sa skúške je v tom, že písomná časť pozostáva z nabifľovania sa otázok v takom štýle, aby si ich vedela napasovať do "skúškového hárku", do ktorého píšeš aj o svojej seminárke..potom si to kompetentní skúšajúci buď prečítajú (myslím, že tu ide iba o jednu alebo dve skúšajúce) alebo ti to len tak odoka oznámkujú..v tom druhom prípade dostanete známku všetci rovnakú a po cca 10 min idete domov.. v prvom prípade čakáš aj hodinu, kým ti to dotyčná opraví a rozhodne, či ideš na ústnu... no a na tej ústnej musíš vedieť všetko, čo ju napadne sa ťa opýtať.... je to troška o nervy, ale ako vravím, dajú to všetci.. len odporúčam sa pre istotu učiť, lebo to, ku komu ideš sa dozvieš až na skúške... veľa šťastia prajem...

ajajaja

no ja tam nechodim,ale studenti sa domnievaju,ze testy sa neopravuju,ale napr.vezme sa ista kopka a tu oznamkuju na trebars D,C, ostatni Fx...na ustnej - co mi povedala spoluziacka z kruzku,kt. prestupila z BA, jej povedali- no vy ste posledna, tak vam dame D...je to proste do velkej miery o stasti

jankaaaaaaaa

biofyzika sama o sebe je celkom narocny predmet na kazdejskole, ale sa zvladnut, ked student chce a rozumie sa tomu. ako je to konkretne na tej skole,na ktoru sa pytas, neviem.. ale pozistujes info od starsich, ktorych spoznas ked uz budes na skole