oralny sex+tehotenstvo?

mravciarka

tajchu, dakujem.. si snad prvy, kto si ma pochopil... a ano, mali sme sexualnu vychovu a prave z toho, ako napisal aj tajchu, som vyvodila to, ze tie spermie to kludne mohli prezit...

tajchu

nebolo podstatne to, ze slo o oral, ale to, ze mala obavy, ze sa prostrednictvom jej slin dostalo sperma do priatelovych ust a ten ju-ak som to spravne pochopila- nasledne lizal, takze jej otazka nie je vobec hlupa... myslim si, ze nie je nenormalne, ak niekto nevie, ako dlho a za akych podmienok spermie prezivaju

smajliQa

tym smutnejsie. keby si bola hlupe 14 rocne dievca, co nema o tom ani slichu tak nepoviem, ale ty mas uz 16 ... o sexe si isto pocula, citala, mali ste sexualnu vychovu v skole nejaku, ak nie tak aspon biologiu, a koniec koncov si ho teda uz aj robila, a ty tu das taku otazku ci mozes otehotniet oralom..
....

mravciarka

mna to napadlo, pretoze mi menstruacia meskala tak dlho, ako este nikdy.. mna by to tiez nenapadlo, ale mala som uz take stresy, ze som si zacala vymyslat. a mimochodom, mam 16.

blondula

Basa921 a ty mi chces fakt povedat,ze ako si si precitala temu,ze si sa vobec na tom nepobavila ... lebo ja hej :DDD

:-))))

Basa tak ty si teraz uplne pobavila.. seriozne odpovede?? prosim ta ako sa da na takuto stupidnu otazku odpovedat??? dotyčna určite nema viac ako 14 a je to dost smutne ...

jankaaaaaaaaa

nie nemali sme prvy oralny sex v 30, ale predtym nez sme nejaky sex mali, vedeli sme co a ako a vedeli sme o zakladnych veciach a principoch co sa tyka oplodnenia.