mozno prave vas problem :)

Príspevok v téme: mozno prave vas problem :)
dev

Vacsina mojich kamaratok je zadana.A teraz si myslite ze za tym bude pokracovat veta \\\\\\\" len ja si neviem nikoho najst \\\\\\\" :) bullshit moj problem je skor taky ze nejak netuzim po kazdodennom vyvolavani si a takych tych sladkych slovickach atd-ja som rada samostatna a slobodna.Ako urcite je to pekne aj co sa tyka sexu ze je to o niecom inom s dlhorocnym partnerom.Ale v 19tich rokoch este asi niesom vyburena alebo cojaviem :) no ale problem je vlastne to ze tie neustale otazky kedy si najdem niekoho staleho a podobne mi uz zacinaju liezt krkom.Lebo funguju v 2-3 rocnych vztahoch a nechapu ako je mozne ze po tom netuzim.Tak mi poradte nieco trefne co im na to povedat :))

anjelik9

a čo ich je potom? šak sa nikomu nemusis spovedať prečo niekoho máš abo nie abo prečo robiš to čo robiš ja som za to že ked ja sa do niekoho nestarám nech sa nestará ani on do mna a hotovo

Slobodna

si nájdi niekoho na taký nezáväzný vzťah ak ti to momentálne tak vyhovuje. Inak veľmi podobný prípad ako ja :) Nehovor im nič, aj tak to nepochopia.