Pálenie pri močení

Príspevok v téme: Pálenie pri močení
my

Ahojte, chcem sa spýtať o radu, neustálne mám problémy so zápalmi močovej trubice..zatiaľ mi to ešte neprešlo na mechúr a už si s tým neviem dať rady..je to nepríjemné pri močení, aj pri sexe a neviem čo s tým mám robiť..teraz som mimo SR, a doktorka mi dala také jednorazové antibiotiká,prestalo to na pár dní a potom sa to znova vrátilo.. atakto sa to vlečie už cca. 3 roky..môže to byť chronické? strašne sa toho bojím že mi to ostane navždy..neviete aké lieky by mohli zabrať? alebo nejaké prírodné? už som z toho fakt zúfalá a znepríjemňuje mi to život..brusnice aj urologické čaje som skúšala strašne veľa som ich pojedla a vypila toho čaju, aj tie antibiotiká som brala na to už zo 3 krát, ale neustále sa mi to vracia:-( ak máte niekto skúsenosti a viete poradiť budem vďačná..ale momentálne sa k lekárovi na SR nedostanem ešte tri mesiace.. ďakujem

Annika1987

Presne tak, ja uz som tiez hladala vykupenie. Nastastie som ho nasla. Len fakt to musia byt kanadske. Daj si to kupit na Slovensku a nech ti to poslu postou, urcite to stoji za to.

my

ja som v Anglicku a hladala som ich na internete, ale v lekarnach to asi normalne tu nepredavaju..skusim nejaky extrakt z brusnic este kupit ak budu mat, ale kazdopadne dakujem za radu, ak to budu mat tak si urcite kupim lebo je to fakt neznesitelne mat v jednom kuse taketo problemy, v robote doma vsade..:-//

ajataka

Ahoj, ja som na tom tiez podobne. Dobrala som pred tyzdnom lieky ale mam pocit, ze nezabrali. Lekarka mi kazala prist na kontrolu mocu, lebo som mala hnis aj bakterie v moci, a povedala, ze da moc vysetrit aj na kultivaciu, lebo ze mozno su tam bakterie, na ktore treba ine lieky, tak som zvedva, co z toho vyjde. A planujem ist aj na gyn, aby mi urobila vytery, ci tam tiez nemam nejake bakterie.

Annika1987

Mozem ti napisat, co som tu uz raz pisala. Mala som roky problemy so zapalom mocoveho mechura, u urologa som bola kazdy mesiac, uz mi aj sestricka hovorila, ze ak to takto pojde dalej... Mala som to z pohlavneho styku. A liecenie mojho urologa spocivalo v tom, ze po kazdom pohlavnom styku som si mala dat tabletku antibiotik Biseptol. Zabralo. Ale nepacilo sa mi take riesenie. Nechcela som brat antibiotika kazdy den do konca zivota predsa. Tak som hladala na internete. Nasla som na jednom zdravotnom fore odporucanie, ktore som vyskusala. Odvtedy, uz je to niekolko rokov, fungujem na nom a velmi uspesne. Odvtedy som ziadne antibiotika na mechur nemusela brat. Zapalu sa vyhybam. Ide o to, ze po kazdom pohlavnom styku uzijem tabletku kanadskych brusnic a zapijem to aspon pol litrom cistej vody. A, samozrejme, po kazdom styku na wc. Ked si aj uzivala brusnice, tak musis rozlisovat medzi roznymi pripravkami. Tieto su specialne prave v tom, ze maju mnohonasobne vyssi objem liecivej latky ako vsetky ostatne. Tiez tie ostatne mi nezaberali, to som mohla jest ako cukriky a nic z toho. Dam ti sem link na tie kanadske:
www bodka docsimon bodka sk/tovar/swiss-brusnice-max-tbl-30x-7500mg

angela85

ja s tym mam podobne skusenosti, som mala ale rok pokoj, som si myslela ze super mam to za sebou, ale vratilo sa to.
pred tym som to maladost casto, uz to bolo tiez dost zufale, uz ani neviem ake lieky mi na to zabrali, musim skocit za doktorom.
ale ziadne brusnice ani urologicky caj mi nezabera
mavam este taky tlak ci bolesti v spodnej casti brucha, skoro ako pri menstruacii, ale minule sa mi trochu ulavilo, ked som si nasekala petrzlenovu vnat a zaliala vrelou vodou a taktiez si davam sodu bikarbonu na znizenie kyslosti mocu. a dost pijem, ale uz musim ist s tym doktorovi lebo to uz zacina byt neznesitelne