Hepatitída C

moulles

mna by zaujimalo, mam priatela, hned na zaciatku mi povedal ze sa lieci na Cecko a rada by som sa s nim uz pomilovala (rok drzime) len by ma zajimalo ci sa da tomu niako preventivne chranit, ja kondomom neverim.vdaka

Koulou

Hepatitida sa prenasa hlavne krvou, sexom sa moze, ale hlavne ak tam su nejake ranky a podobne a tiez tam musi byt pravidelny sex, ak si s niekym spala nechranene raz ci dva krat tak nemusi, ale aj moze. Na testy nechod hned treba ist najprv ku lekarovi a povedat on ti povie, kedy ist na testy, ak pojdes hned, budu negativne, lebo virus este nie je aktivny a budes si mysliet, ze OK. Ale je to hlavne krvou, tak sa trochu ukludni, cim skor pojdes, tym vyssie sance na liecenie.

Zuzulka3

A ešte keby mam nejaku ranku v posve nahodou tak to by stacilo aby som ju malalen ja ze :,?? nie este aj on ... bože ja mam stavy

Zuzulka3

Aha dobre dik a to sa nerobia asi len normalne pečenove ze lebo tie mi robili v maji a boli v poho ibaze na nete som nasla ze te protilatky IGg mi jedny vysli strasne vysoke a to my s vtedy povedala ze si mysli ze som prekonala mononukleozu ...

Zuzulka3

Dakujem a prosím ta keby som si chcela spravit na to testy mozem normalne u obvodnej povedat nech mi ich spravy alebo musim do nejakeho centra kde mi to spravia len koli tomu ze chcem mat istotu pretoze pred siestimi mesiacmi som mala s tyk s chalanom co to ma bez kondomu a az teraz som zistila, ze ma zltacku ... dobry kreteen nepochopim takychto ludi :((