Záchvatovité prejedanie

darkmother

no ak sa prejedas kazdy den tak nic moc - v tom pripade urcite suhlasim s j.j. skus jest viackrat za den mensie davky aj ked vobec nemas chut, priprav si rano, co kedy zjes. stiahne sa ti zaludok a potom, aj keby si sa chcela prejest, bude ti na puknutie stacit polovica z toho co dnes. ak budes jest cez den, urcite ta vecer nechyti taky strasny vlci hlad.

majka_21

ja mam taketo chvilky stale pred menzesom. akurat mozno 4 dni dozadu som pocas 2 dni zjedla kazdy den celu tabulku cokolady, co sa mi nestava. a... vcera mi prisiel menzes, ako som si myslela. takze moje prejedanie ma suvislost s tym. inak pocas mesiaca sa mi to inokedy nestava (ledazeby som v strese pred skuskovym, ale teraz mam prazdniny a aj pred skuskami sa krotim).

vvvv

Ja mam ten problem ,že ked mam klud tak mi nechuti ani jesť(cely den nemusim )no ked pridu problemi ,stres,....tak to je hrozne -doslovne žeriem , stale ,velke množstvo.potom pride obdobie kludu ,vyčitiek -ale ja to tak nechcem ...mam toho dosť ,no neviem ako to ukončiť ,je to velmi tažke pretože moj život je vo velkom napeti...

j.j.

Ono viem ze to neni lahke, ale ked vydrzis cca 10-15 dni tak ta ani nenapadne prejest sa, le si musis stale strazit aby si do toho znovu nepadla, lebo to netrva uz 10-15 dni ale stacia dva vecery hodovania a si v tom znovu, poznam to az velmi dobre :D a stale sa snazim...

j.v.

No s prejedanim mam aj ja problem, hlavne ked ma niekto dobre naserie alebo ked mam pred menzesom, ked mi nieco nevychadza-stale sa da najist dovod kedy sa prejest a nasledne sa citit na prd...no nie? Podla mna netreba hladat vyhovorky, a ked mam chut na sladke tak si dam bud ovocie alebo si dam kocku 99%nej cokolady a ziadny cukor a tuky navyse.Inak ovladam vsetky spravne zasady no len ich dodrzat..tak idem znovu dotoho

moonriver

všimni si kedy ješ vela či to nie je preniekolko dni pred menštruáciou a počas niej, vtedy ženy trpai predmenštruačným syndromom PMS,ženy su vtedy napatá sexuálne aktívne.A možno žže zajedáš len sexuálne potreby.Všimaj si kedy ješ vela