Zlášty vzťah, zvláštni partneri

Príspevok v téme: Zlášty vzťah, zvláštni partneri
PalickazKE

ahojte, s priateľom sme spolu už dlho, skoro šesť rokov, veľmi sa ľúbime a už padla aj reč o svadbe. Ja mám 22 on 24. Obaja sme takí trochu nesociálni. Ja mám tak jednu-dve kamarátky a jeho a on len kolegov v práci, s ktorými ale nerád chodí von a ja taktiež nerada chodím do spoločnosti, radšej si zašportujem alebo som s ním. Za ten čas ma podviedol a aj ja jeho a po takej skúsenosti sme si sľúbili, že už si radšej vždy hneď všetko povieme na začiatku. V poslednom čase ale začal vymýšľať, že chce kamarátku (totiž ja som mu raz nevrhla, či by sme neskúsili sex do trojky, ale potom som si to rozmyslela), tak som mu povedala, že ak mu nestačím, nech si niekoho nájde a ja celkom aj rada žiarlim, keď sa páči ženám, ale začal sa stretávať s malými žabami, tak sedemnásťročnými, mne to v podstate nevadí, ale nie je mi to príliš príjemné, tak ako som si predstavovala... už som mu to aj hovorila, ale on stále tvrdí, že nemá s kým ísť von, že on veľké partie nemusí a tak....., sme spolu teraz menej, lebo jednak nebývmae v rovnakom meste a on robí aj víkendy ako kedy a ja pracujem na dve zmeny. Preto mám problém v prvom rade sama so sebou: na jednej strane som mu dovolila stretávať sa s kým chce, nech má kamarátok koľko chce, na druhej strane sa sama presviedčam, že to nič nie je, ale pritom ma to neuveriteľne zožiera. ja skutočne neviem už čo mám robiť, veď som psycho, čo mu mám na to povedať? alebo si mám naozaj len zvyknúť? viem, že by ma nepodviedol, ale na čo sú mu tie mladé žaby??

Weva

Mumro - ja som to sem uz pisala - beriem ze ludia maju rozne nazory a paci sa mi ked si nelezieme do taniera.
Lebo tak ako by Teba moj typ vztahu asi sputaval, pre mna je to otvorene a verne zakladom na ktorom budujem svoj domov a rodinu a keby mi moj manzel dal dnes vecer pusu na moje tehotne brusko a tymi istymi ustami pred hodinou robil oral zienke, na ktorej meno sa ani nepamata ale dobre mu to padlo - tak to by bola pre mna zrada rovnako ako keby som to spravila ja jemu. Neodpustitelna.

Pisem sem, lebo ma tieto nazory zaujimaju, ale urcite nie preto, ze mi chyba rozhovor s partnerom o nevere. Tiez sme si to vyrozpravali na zaciatku a povedali si, ze ake skvele ze sme sa nasli, lebo mame rovnake hodnoty.

Moj priatel moc panske jazdy neriesi - je to citlivy chlap a myslim, ze mu to spolocne prdenie ani smrdenie s kamosmi nechyba :) ale viem ako si to myslel. A tie chodi na sluzobky a podobne - cize kto chce si prilezitost najde. Ale ja verim ze on nechce, ze chce mna a nie ine zeny. Mozno som naivna, ale nemyslim si.

A tesi ma, ze vam to s priatelkou takto klape - len proste mam skusenost (a to i tato tema potvrdzuje), ze baby casto s neverou nie su tak v pohode ako to tym skadlenim potvrdzuju (tentokrat sa mi usli len dve na panskej jazde) - len sa boja branit aby toho priatela nestratili. Napriklad. Ale kazdy si sam ustelie...

User_37597

pozri akosi si to zle pochopil.ja som to nemyslel v zlom..mozno aj pre to ty smajlici.ja som to dala do placu pre zasmiatie lebo ano ej to vtipne.myslim ze niesom jedina kt to tak pride..
takze nebud netykavka a neurazaj sa na to ze som povedal nieco na tvojej mami ucet.nikto nepovedal ze je zla a uz vobec som ju nesudila.proste som to napisala tak ako mi to prislo vhodne.
a ked uz pises ze vela otazok mame na teba a ze vraj vidiet ze nasi partneri s nami nekomunikuju tak mas asi zly odhad..prave vela spolu komunikujeme.lenze nebude to naurovni takej ako ty ze sa vyhybame podstatnym veciam ako je nevera.

anikam

myslim si, ze tvoja priatelka si mysli, ze si jej verny. keby sa dozvedela, ze nie, bolo by po vztahu, take sme my zeny a to, ze ma brata suknickara - to neznamena,ze sa dokaze vzit do chlapskej duse a ze by ti co i len jednu neveru odpustila

mumro

vies ako to je - na matku mi nesiahaj. iba totalny ignorant a socialny analfabet sa odvazi v rozhovore alebo v maili napadnut niekoho matku. to je len upozornenie, ze take sa nerobi.
okrem toho moja mama urobila skvely tah. moj zivot som si tym urcite nepokazil, nikdy som nic nechytil a nikdy som neurobil nezelane dieta.a pokial ide o partnerky, tych zase nebolo tak vela ako si mozno myslite. teda - pocet je relativny, takze by vam to aj tak nic nepomohlo keby ste to vedeli. a na otazky odpovedam, len ich je trocha vela. vidno, ze vam chybaju debaty s vasimi partnermi. a este k tomu, o com ja hovorim so svojou priatelkou: vseobecne o muzoch, o tom, ako beru neveru, ako vnimaju vztahy a tak, o tom sa samozrejme bavime, resp. sme si to vydiskutovali hned na zaciatku. ale nespovedame sa a nepytame sa na take veci ako: vyspal si sa s touto, tamtou, bol si mi uz neverny a pod. to je u nas skratka tabu. a nezaviedol som to ja, tak sme sa dohodli. moja priatelka ma brata o rok starsieho ako ja. je to velky kurevnik, ma s nim vyborny vztah a myslim, ze ma od neho dost informacii o muzoch. mozno aj preto je realistka a neriesi to, co je neriesitelne.

mumro

Weva, napadlo ta niekedy, ze ini ludia veci prezivaju inak? ja sa snazim tolerovat kazdeho, pokial mi velmi nezasahuje jeho spravanie do zivota a nejako ma neobtazuje. ale tiez som rad, ked ini toleruju mna. napr. z tvojich riadkov citim, ze mas porebu byt s tvojim partnerom velmi uzko previazana, taka akoby sputana, vsetko na rovinu a vsetky sufliky otvorene. ziadne tajomstvo, nic, o com neviem. tak take mne rozhodne nevyhovuje. aj moja priatelka aj ja mame svoje tajne skrinky, ktore si nechavame pre seba. nie je to vec nedovery, ale skratka mam potrebu o niektorych veciach nehovorit a ona tiez. to, ci jej vadi aky som, to by som ale urcite vedel, lebo sme inak k sebe velmi otvoreni. samozrejme ja nas vztah vidim inak, ale ti, co sa na nas pozeraju zvonka tvrdia, ze sme spolu velmi veseli a stastni.s tym suhlasim, len by som este dodal, ze nielen to. urcite je medzi nami aj nieco silnejsie, nielen dobra pohoda. ale o tom, ci sme si vzajomne verni, o tom sa fakt nebavime. teda - samozrejme, ze sa obcas dotahujeme asi takymi slovami ze - ja sa vratim z panskej jazdy a ona sa spyta kolko sme mali zien tentokrat a ja poviem, ze na mna vysli iba dve, ze minule to bolo lepsie a tak. ale to su take dotahovacky. a rovnako sa niekedy nieco podobne spytam ja jej.

User_37597

no aka to dobra matka :Dnechce aby si pokazil zivot nejakej zene ale svoj si mozes...ci ty si nejaky boris kollar? :D

mumro

no vase predstavy o nevere su dost divne. urcite nevypisujem na net ani na nijake zoznamky. a ani som pokial viem netvrdil, ze vyhladavam neveru. stalo sa, parkrat, mozno sa este stane - neriesim. nic, co potrebujem k zivotu to nie je. raz som bol na svadbe kamaratovi a nastala taka chvila, kedy k tomu proste doslo. bol som sam, ona tiez. viac sme sa uz nestretli. a ak sa ma teraz spytate, ci som mal pri sebe kondom, tak ano, mal som. mam ho stale. to ma naucila mama ked som mal 15 rokov. isiel som vtedy parkrat na diskoteku,mama prisla za mnou do izby a podala mi kondomy. povedala, ze by jej bolo luto, keby som nejakemu dievcatu pokazil zivot. vtedy som ich sice este nepotreboval, ale zapamatal som si to. s matkou mam skvely vztah a myslim, ze to bol jeden zo spravnych krokov, ktore urobila. este mate nejake otazky? mam uz len par minut, tak rychlo sem s nimi.

Weva

nemyslela som ci jej to dovolis - ale ze ako by si to bral - ci mas pocit, ze to je nieco co by ste nemali zdielat vo dvojici ako par? Pre mna je to sucast mojho vztahu a nie sucast mojho zivota kam pustim partnera a aj inych. Tak ma zaujima ako to citis Ty?