neviem ako sa zachovat

Príspevok v téme: neviem ako sa zachovat
smilee

ahojte.och ja mam take nervy..prerábame byt..a prišli tu dvaja robotniíci a malovali..ja si idem zapalit cigaretu na balkon a tam sedi dalsi chlapec. je to bratranec jedneho z robotníka..no natom by ešte nič nebolo normalne sme sa rozprávali.. no neskor ma pozval von(to bolo vcera) že zobere aj kamošov..no prisla som a bol tam sam....potom mi začal kaleraby do hlavy huckať že je štastny či som aj ja ze ked sedel na tom balkone len premyšlal a premýšlal, a ze v tom sa otvorili dvere a on povedal OCH..nofakt som mu nato nevedela čo povedať..potom sa ma začal vypitovať veci že kolko chcem mať deti. a ja že tri, a jedneho černoska adoptovaneho, ze neviem ci sa to podari ze asi skor nie, ale skusim štastie.on sa začal chytať za hlavu ze boze ved aj ja ved aj ja,a proste cokolvek sa ma opytal som mu odpovedala a za každym toto robil..začal ma zvadzať..chcel aj niečo viac ale ja som nedopustila aby ma čo len len pobozkal..bala som sa..a bojim..bojim sa chlapov..no a dnes tu bol zase..no .ja fakt neviem čo mam robiť, vola ma ku sebe domov,že budeme spolu chodiť na koncerty ze mam prist a tak a bla bla.ze budeme vedla sediet a bude nam spolu fantasticky..ze mi ukaze jeho mesto že mi premaluje intrakovu izbu,ze budeme mat malych cernoskov ze si to mam rpedstavit..poznam ho len 2 dni a..preboha.dnes musel odist a povedal ze to bdue preneho tazke..ze mu budem chybat..neviem asi sa neviem namotavat na chalpov ale nic to somnou nerobi,skor mam strach.neviem ci chcem vztah :( chcem mat neskor deticky.ale ja sa tak bojim...a najhoršie natom je že chodi na tu istu školu čo budem ja chodiť tam.na VS.ja fakt neviem čo robiť neviem ako ho odbiť nemam s tym skusenosti,žiadne, a clekovo chlapov nenavidim mam z nimi len zle skusenosti.. od včera mi vypisuje smsky .ach poradte mi čo mam robiť ://

xy:)

tlaci ti do hlavy kaleraby, poznate sa dva dni a uz bez teba nevie zit, no to je cirocire klamstvo. a seriozne vazne - nepoznam ani jedneho chalana, co by tuzil po adopcii cernoska.

Slobodna

Preboha :-)) Vy ste, budete vysokoškoláci??? Ale rozumovo máte od toho ďaleko...Nuž chlapec chce evidentne len sex, tak nad tým veľmi nemáš čo dumať, ak chceš aj ty len sex, tak choď do toho, o vzťahu s ním ani nesnívaj a ak sa chlapov bojíš, tak neviem čo riešiš.

system

ach jaj :D no ved keby si ho nechcela tak by si snim ani nesla na tu kavu ci vonku, a uz vobec by si mu nedala cislo. neviem preco rozdavate cisla ludom ktorych poznata 2 dni ... teda nepoznate vobec. Ak ho nechces tak ho ignoruj uz ti nic ine neostava a ak sama nevies co chces tak mu povec nech chlapec brzdi. z toho co pises tlaci na pilu prirychlim tempom ;) neviem ale takych vztahov na rychlo sa bojim aj ja, zvycajne to skonci tak rychlo ako rychlo to aj zacne ;)

Weva

podla mna to uplne jednoducho skusa (ved nema co stratit) a Ty si mu ocividne dala cislo a nejako Ti imponuje ze sa mu pacis ale vlastne nevies co chces...

Niet sa ani co cudovat - budovat rodinku s adoptivnymi detmi je po dvoch dnoch trosku smiesne... Na Tvojom mieste by som mu priamo povedala, ze nemas zaujem a ak neprestane s kontaktovanim proste mu neodpisovala; Jeho to prejde. Zacni si jedneho dna s niekym koho poznas a paci sa Ti a nie s niekym kto ako bojovu disciplinu tlaci kaleraby do Tvojej neskusenej hlavky...

čerešňa

..a ja som myslela, že to s černoškom bolo akože zo žartu. Och joj, diveča keď nemáš skúsennosti s chlapcami, tak to nechaj plávať. Však vzťah sa nevybuduje za dva dni. Dotyčný je buď rovnako naivný ako Ty, alebo si z Teba robí srnadu.