uprsany den

Príspevok v téme: uprsany den
system

co robite ked vonku prsi ? a ked prsi vkuse cely tyzden ?
da sa robit nieco ine nez sediet za PC alebo kukat filmy ? Nasi mi vkuse vycitaju ze len sedim doma a nic nerobim, ale co sa da robit ked vonku prsi a je chladno ? Ja by som velmi rad isiel na korcule alebo na bike. dost som z toho pocasia nervozny a este oni ma znervoznuju recami ze sedim doma.

diky za rady.

ShaulaThalit

Ja pozeram filmy, citam knihy, odvysnem na nete, a s priatelmi sa stretavat predsa da bez ohladu na pocasie. Da sa zajst na kavu, caj, pizzu...

lost

ta3

no ide o to, ze psa fenovat 1 hodinu sa mi kazdy vecer nechce :D

On ked ma dlhsiu srst, tj cooklvek nad 1 cm, tak sa straaaasne dlho fenuje :D a treba ho pri tom cesat a to nema velmi rad :/

ale tak, ak by tyzden prsalo tak smola no :) preto ked budem velky, chcem mat dom kde bude aj strecha nad anglickym travnikom, nech psik nezmokne :D

fenestraria

ja ked prsi varim :) a varim a variim a vyvaram a peciem a experimentujem :) potom unavena lahnem pred tv a som rada :D a spokojna :)
a co sa tyka psika, tak nas ked prsi, vylezie vonku urobi par krokov, zisti, ze prsi a uz sa vracia dnu :D

Deee

No my sme mali asi divneho psa, ked prsalo alebo snezilo, tak sme ju von nevytiahli ani za svet, zabrzdila na prahu a koniec, mohli sme ju aj obesit na voditku, nesla...

ta3

System, ved vyboc zo stereotypu, kamosky mas, doteraz si s nimi nechodieval von len tak z kamaratstva, kruci, tak zacni a preco nie?, mozno v niektorej tak odhalis kvality skryte pod povrchom

Lost, a to preco uz nemas rad dazd odkedy mas psa, lebo treba ist s nim von?, ano, ked mas psa, musis von za kazdeho pocasia, tak zahod prsiplast a hajde von, vlhko robi dobre na plet a Tvoj havik urcite nenamieta, ze je von ked prsi, sice pride domov zatrepany az po usi, no tak ho osprchujes a basta, inak suhlasim, ze nacuvat dazdu pod plechovou strechou je parada, my ako deti sme obcas ked prsalo vyliezli do senika a niekedy tam zostali aj spat a prave vtedy sme si zvykli rozpravat o duchoch, tak to uz az taka nadhera nebola ale to bubnovanie dazda, to bola parada

lost

ja som chcel s kamosom ist PK > ZA (presne 200km) a zastihol nas dazd :)
prestat by bola prehra :D

ja osobne by som neprestal nikdy :Dno tu neprsi.. BA az TT, ani v okoli.

tak ale snad prestane prsat :) ja nemam rad dazd odkedy mam psa :D

ale bike ked prsi... no ja neviem :) pokial nedavas 90stupnove zakruty v 30kmh kde polomer zakruty je 5 metrov, tak sa to da prezit :) menej dres pneu ;)

system

lost: :DDDD jasne to by si nebol ty keby si nedal radu nad zlato :DDD alebo do ineho statu ak prsi skoro na celom SK :D a bicyklovat sa podazdi to musi byt andrenalin suprovi, ver mi ze som to par krat skusal (nedobrovolne) ale: 1. nikdy som nebol 100 km od domu na biku a ani nikdy nebudem (dufam) :D a 2.- tak by som pockal kym prestane :P

system

nullocna: ale tu hudbu a " rozmyslanie " ked som precital v tvojom komente hned som dostal nato chut. :)) thenkju xD

system

ta3 : ach cesko to v mojom zivote, kamosky mam ale nechodime vonku, az na jednu ale ta je zadana tak nemozem ju tolko otravovat. kamosi to iste. povecsine to ignorujem aj ja ale mna to vytaca ked ma niekto 3 dni vkuse upozornuje a buzeruje ze som cele dni doma ked vonku prsi. kks.

nullocna: s kamosmi sa " nekavickujeme " knihy a casopisi to joo ale veeelmi malinko. a stare fotky nepozeram nikdy, smutno mi je potom z toho, lebo uz nieje nic take ako kedysi :D
---------

ale diky vam za napady, z toho mi vypliva ze predsa mam ciastocne pravdu ze sa nic normalne neda robit ak prsi.