Mam priatela s ktorym by som sa chcela

cicci

Pozri zlatko,keď máš chuť a chveje sa Ti jaskyňka,tak načo čakať! Ja som začala tiež v 15-tke a bolo to super! Bola som zamilovaná do učitela telocviku a tak som mu dala v sprche.. bol skusený a spravil mi to prvý krat s jazýčkom a jemne ma pretiahol potom na žinenke.Doteraz na to spominam,teraz mám 21 a taku slasť som nezažila s mojim manželom ani raz za 3roky,čo som vydatá! Často mám chuť zajsť do školy a zopaknuť si to,vieš,človek sa vracia tam,kde...
Prvý krát by si to mala nechať na odbornika,lebo amater Ti to sprotivý,to je asi môj názor! Ak už teraz cítiš,že chceš sex,tak nečakaj!!!!

huhukk

Žiaden oralny. asi píšem neskoro - ale ak ťa ma praiteľ rád a ty jeho počkaj do 18. mama bude mať určite väčšiu radosť a "overíš" si priateľovú lásku ... Ja som s priateľkou bol od 13 a na sex sme mali chuť už v 15 ale dočkali sme do 18 a o nič sme neprišli - bolo to super - síce sme sa rozišli ale nie kvôli tomu - boli sme spolu až do 22 takže nebolo rozchod len pre sex - bolo tam aj iné . Vydržať sa oplatí aj keď to znie starecko - mam 23 rokov

janekMY33

Sexovat len oralne onic nedojdes neboj ked budes len oralne nemusis antikoncepciu stale ostanes panna priatel bude spokojny