Veľa znamienok

Príspevok v téme: Veľa znamienok
sisulkaaa

Ahojte, potrebujem poradiť ohľadom materských znamienok. Počas dvoch rokov mi pribudlo strašne veľa materských znamienok, nie sú veľké skôr ich je veľmi veľa najmä v dekolte a na rukách. Esteticky mi to dosť vadí. Viem, že to spôsobilo nadmerné slnenie, ale chcem sa spýtať či poznáte nejaký prírodný liek na odstránenie znamienok. Počula som že kokosový olej niekedy pomáha aby sa už nové netvorili a niektoré údajne aj vyblednú po pravidelnom užívaní oleja. Ja by som si ich dala aj odstrániť ale bojím sa že mi tam zostanú biele fľaky, dal si z vás už niekto odstrániť znamienka s laserom? nezostali vám fľaky? ďakujem za odpovede :-)

blondula

aj ja ich mam vela a nove malicke sa mi robia.mne to nejak extremne nevadi,akurat ked sa zamyslim,ze ked budem stara,tak budem vysusena a cela rapava :DDD

bezS_

no bola by som rada keby som ich nemala na tvári na tele mi tak nevadia hmmmm neviem. Skúsim počkať kým sa niekto ozve ale viem , že niekto písal , že znamienka sú z veľa jednoduchých cukrov a veľa bielkovín , ale či je to pravda neviem

sisulkaaa

Strava ? zaujímavé... ja ich na tváry až tak veľa nemám skôr drobučké ale na dekolte o to viac, dosť to vadí aj mne. a najhoršie na tom je že milujem slnko.

bezS_

ten istý problém mám aj ja ide mi to úplne na nervy hlavne na tvári :/ celá znamienková ach čo by som za to dala mať čistú pokožku :( a to som ešte aká mladá keď to takto pôjde ďalej...a inak čítala som , že aj strava má na to vplyv tak neviem