obyčajný chlap

Príspevok v téme: obyčajný chlap
čučoriedka24

kde stretnúť obyčajného chlapa? nejako ma to dlho netrápilo, ale začína mi niekto chýbať....nechcem, aby mal peniaze, byt, drahé auto. len nech sa správa normálne, nepije a má ma rád takú aká som..nechodievam ani na diskotéky, ani do braov, ani do kaviarní, tak ako a kde sa zoznámiť? na nete je to samý úchyl, alebo zůfalec ak aj normálny chlap, tak je príliš hanblivý na to, aby sa stretol...

čučoriedka24

a čo tá druhá čast, že to nie je priorita, podla čoho by som si vyberala partneram, ze som narazala skor na to? tu si len tak vybnechal? ci sa ti nehodila na rypanie?

beskyd

ved tam pises ze si nestretla cloveka, ktoreho by peniaze neovplyvnili negativnym smerom, preto som sa pytal preco chces chlapa, ktory nema peniaze, byt ani auto a z tohto dovodu sa nemal moznost prejavit.. kde beries istotu ze by nebol rovnaky ako ostatni co maju za predpokladu ze by mal aj on?

čučoriedka24

fakt si to nevieš vyvoviť? :), 23.50, myslíš, že y toho by ti to malo byť jasné ako som to myslela....

beskyd

v ktorom?:) nepotrebujem rypat len ma proste zaujimaju dovody pre ktore niektore zeny tvrdia ze nechcu chlapa s penaizmi, bytom a autom, to je cele:) predovsetkym ma v tejto suvislosti zaujima uprimnost vypovede dotycnych dam a skutocnost, ci uz odmietli chlapa z toho dovodu ze mal peniaze, byt a auto:)

čučoriedka24

myslím, že som ti to uplne jasne vysvetlila v niektorom y príspevku a ty si čítaš asi len to, čo ti je po voli,a le to ja neovplyvním..nepochopil si ma a asi máš chuť len rýpať, úvodný príspevok si možeš vysvetlit tak ako si si ho vysvetlil ty, ale aj tak ako som ti to objasnila neskor....co nechápem prečo si nebral v uvahu..a vobec som sa nepýtala na toto, máš blbý deň a potrebuješ si rýpnuť?

beskyd

uz si protirecis lebo uz tvrdis ze chces takeho o ktorom by si nevedela ci ma alebo nema, na zaciatku hovoris ze nechces takeho, co ma lebo je to problem.. uz som sa normlane zlakol ze si poprela zasady selekcie partnera a zakladne evolucne principy:) a teda keby si najskor nevedela ci ma alebo nema a potom by si zistila ze ma, bol by to problem tak, ako vypylva z tvojho uvodneho prispevku?

čučoriedka24

vieš akého by som chcela? takého, ktorý by to vobec neriešil a absolutne to nevytahoval a ja by som nevedela ci nieco má alebo nema....
a mozno si myslíš, že máš pravdu, ale neberieš do ohladu okolnosti.takze co srsi zo mna tu je naozaj uplne jedno

beskyd

:D napisala si nasledovne:
"a vieš, že mi je jedno, či z toho ide úprimnosť alebo neúprimnosť?" ja som napisal toto: "beriem na vedomie ze priznavas, ze si z tych ktorym je jedno ci su uprimne alebo falosne." na to netreba ziadne umenie, srsi to z teba na kilometre:) a co keby mal peniaze, byt a auto a nevyskladal by si ego prave na tom? ani takeho by si nechcela? a chcela by si radsej chudobneho o ktorom je predpoklad ze by sa prejavil rovnako negativne ak by mal penaize, byt a auto ako bohatsieho ktory sa uz mohol dovolit prejavit?