Aky mobil?

Príspevok v téme: Aky mobil?
sumsumienka

Dobry den, planujem si v blizkej dobe kupit nejaky dobry dotykovy mobil. Vedeli by ste mi poradit? Ja som v tomto uplny amater, doteraz som mobil pouzivala len na volanie a smsky (mam nokiu 6120 :D ), ale chcem, aby to aspon malo dobry fotoaparat s bleskom, pekny displej a dobre moznosti.

Cena moze byt tak do 450€.
Na vianoce som si prezerala na internete Nokiu N8, co sa mi zdala velmi super. Potom som sa s otcom (ktory mi to financuje) bavila o Samsungu Galaxy S, ktory ma presviedcal na tento mobil. Dost ma od neho odradza, ze nema blesk. A zasa kamarati mi hovoria, ze si mam kupit napr. HTC Desire HD, co je podla mna obrovsky a tazky mobil, alebo Sony Ericsson Xperia X10. Ja skutocne neviem.

Ake mobily mate vy, na co ich pouzivate a co by ste mi poradili? :) Dakujem za odpovede.

sumsumienka

Prepacte, hodilo to dvakrat.

Porozmyslam nad tym :) Ake mate vy telefony? Iphone sa mi nepaci a vela ludi mi povedalo, ze nie je dobry :D

blondula

ja mam "ajfon" uz asi 3 roky a tiez potrebujem vymenit ho uz ! asi za ten najnovsi aj s videom ! .... len cakam pokym do Rakuska nepojdem,na Slovensku uz nic kupovat nebudem !!

system

ale nie dokonale ;)

ani cbyershoty od Sony Ericssonu ti nespravia lepsie fotky nez lepsi telefon. stale to je len telefon. navyse spravis par fotiek a mas po baterke ;) (a este keby z bleskom tak by ich bolo fakt len par) sumsumienka dobre radi telefon a za 100 € fotak ;)

sumsumienka

Dakujem, len vies, ja vlastny fotoaparat nemam a do skoly potrebujem vela fotit, zaznamenavat videa a tak, tak som chcela, aby aspon ten fotoaparat a blesk ten mobil mal v pohode. Samozrejme, viem, ze sa to neda porovnavat :)