Som chory?

Príspevok v téme: Som chory?
Mapo

Mam uz dlhsiu dobu takyto problem..tazko sa to opisuje suvisle, preto to opisem v bodoch...
Stava sa mi ze ked niekde som to je jedno kde a kedy, tak sa proste uplne ako keby odputam myslou od okolia a pozeram sa do blba..je to proste,ako keby som spal s otvorenymi ocami... Viem, ze sa to stava aj inym,ale nie tak casto , ako mne...hocikedy dokazem len tak lezat a sediet a pozerat do blba, pri tom na nic nemyslim..

Dalsi "priznak" - strasne rychlo mi plynie cas, napr. ked pridem zo skoly, tak o hodinu mam pocit,ako keby to, na co si spominam zo skoly, bolo pred tyzdnom a nie dnes!....a celkovo najvacsi problem je asi s vnimanim casu,stale mam stres, ponahlam sa a mam pocit, ze nestihnem prist tam kam mam a tak...a s tym spojene je aj to, ze ma prsote nic nebavi , ale fakt nic..a ak aj ano,tak iba chvilu..cele mi pripada tak, ako keby som stale cakal na nieco, co ma iba prist a preto sa mi deju taketo veci,ake sa mi deju.....
...ak mate s tym niekto skusenost, alebo ak viete,ze je to priznak nejakej psych. zalezitosti,tak mi to pls napiste.. Hlupaci, co mudruju a pisu p.coviny, nech si daju rovno pohov..Len serizone..
Vdaka!

Mapo

Vies co, asi mas pravdu... ja fakt, nic take nerobim, tak to asi bude tym :D...len ked ja si stale myslim,ze ked nieco zacnem robit,tak nebudem mat cas na to, na co cas musim mat, na tie povinne veci a tak...

sureves

ja myslim ze rychlo stade vypadni a dufaj ze budes mat ine starosti....:D....nenasiel som v tvojom opise nic co by sa povazovalo za problem....ja som viac vo svojich myslienkach ako v realite tiez....najdes tu sto takych ludi....a myslim ze malokto ti povie opak....:D....kazdy povie ze "hej aj ja"....:D....ked budes nieco robit, hned zabudnes na to "ako ti plynie cas alebo ze sa divas do blba"....