Vynadajte mi a poslite ma do prdele - prosiiim!!!

Príspevok v téme: Vynadajte mi a poslite ma do prdele - prosiiim!!!
superbaba

ja viem, ze si kazdy bude mysliet, ze je to vymyslena tema, ale to teda urcite nie je. ide o to, ze ma cely zivot stale niekto vychvaluje, vsetko je super co robim, ako vyzeram, vsetko viem najlepsie a urcite budem mat vzdy uspech a tak. moji rodicia aj stari rodicia su totiz presvedceni, ze to je ta najlepsia vychova stale dieta chvalit aby malo velke sebavedomie. ale mna to uz vobec nebavi, nikdy mi nikto nevynadal, dokonca ani kamaratky alebo spoluziaci. kazdy len povie tebe je dobre, tebe sa vsetko dari, ty si super, ty mas stastie a tak dalej stale dokola. ani neviem ake je to ked vam niekto vynada alebo vas zhodi alebo vas posle do prdele. uz je tej chvaly privela, fakt.
a nie som ziadna masochistka - keby nieco.

elicirka

ale aj tak dobre ze ta chvalia horsie by bolo keby si tu pisala ze stale ta hresia a ci ta nikto nepochvali tu toto chvalenie je pozityvnejsie nech to ostane pritom bud rada

angela85

asi si dobra, skromna, prilis usilovna tak preco by ta nemali chvalit, mas asi dobre vlastnosti, aj mna takto chvalili asi tak do 19 roku bola som taky ich maznacik
potom mi narastla papulka, mala som zrazu svoje nazori, priatelov
tak teraz sa uz aj povadime, nie vzlom, len kazdy za vlastnu pravdu