Chlapci, aké dievčatá sa vám najviac páčia

alchemist

idealna by bola tmavovlaska s modrymi ocami taka akurat :), ale to je jedno hlavne by sme si mali sadnut, a musi byt nizsia odo mna :)

beskyd

mne sa pacia baculky, ale zase postava nie je vsetko, ked vidim tu v blave umelu a nevrlu vecne zdutu baculku tak mi pride rovnako nepekna ako umela, nevrla a vecne zduta anorekticka v zmysle sudobych trendov. inak keby som bol v stave ze by som si hladal zensku, mal by som problem mst baculku napriek tomu ze ten typ postavy sa mi paci, nakolko viem, ze dneska su tieto v dosledku choreho medialneho brainwashingu omnoho menej ziadane ako vychudnute a teda je odovodneny predpoklad ze by som bol pre nu len vychodiskom z nudze a keby mala moznost, brala by ineho, inymi slovami, pri takomto vybere je vysoky prepdoklad ze budete klamani, takze by som to cele videl asi tak, ze si treba kupit nejake zviera a vlozit svoje city tymto smerom:)

sureves

mna aj male uputaju a tie zvyknu byt trochu "baculky"...ale kazde dievca s ktorym som bol bolo ine ako mam vysnivane takze to vobec nezavisi od toho, ci ste ideal toho druheho....