Stiepenie vlasov

Príspevok v téme: Stiepenie vlasov
Ellaa

Už asi pol roka si premýva vlasy žihľavovým odvarom....chcem zabraniť, aby sa mi vlasy štiepili a aby mi rýchlejšie rastli...a pomaha mi to celkom.. ale neviem, či si stačí vlasy oplachovať každé umytie (každé 3 dni) alebo stačí raz za týždeň, aby si vlasy nenavykli... napadlo mi, či by som radšej nemala začať piť žihľavový čaj, že vačši učinok to ma zvnutra.. mate s tym niekto skusenosti?

jankaaaaaaaaa

aj ked vlas je len odumrete tkanivo, a to co je odumrete sa uz opravit neda. takze vsetky sampony a vyvary pomahaju udrziavat stav vlasu, a nie napravit znicene rozstiepene vlasy, preto sa o vlasy treba starat, trebars aj zihlavou, aby s avlasy nestiepili a neboli rozstiepene

jankaaaaaaaaa

ved ja nehovorim ze zihlava nemoze pomoct na vlasy, dodat im lesk , silu a pod. ale na ten rasto isto nepomoze

angela85

lenze ona nehovori o sampone ale o odvare a potom su vlasy vazne kvalitnejsie, neviem ci z nich rastu vlasy rychlejsie, ale aspon sa neskracuju prilisnym stiepenim
no ale na rast urcite potrebujes starostlivost a vyzivu ak to nedodavas aj rasta sa moze zastavit ci spomalit

User_37597

:D :D :D
prosim este nech sem napise nejaka naivna slecna nech sa mam na com este zasmiat dnes :P
jankaaaaaaaaaa ides do nich!!!!! :D

jankaaaaaaaaa

niesom odbornicka, len nemam skreslne predstavy o mnohych veciach a nenamyslam si placebo efekty v kazdej jednej somarine ktora sa niekde objavi ala stranka wanda.sk ci eva a pod.
a dalej velmi dobre poznam fyziologicke procesy v tele, biochemiu a biofyziku, takze urcite som vacsi "odbornik" ako zeny, ktore svoje zarucene rady ziskavaju uz spominanych "overenych" rad a skusenosti wanda a spol.