Pôrodnica Trnava-aký máte názor?

nie trnava

do trnavy by som neišla vôbec či ako porod alebo operácia.... mojej sestry kamaratka išla na operáciu kde jej mali vybrať len cystu z vaječníku-.... no oni jej vybrali celý vaječník.. a ani jej o tom nepovedali (sa pomýlili) a až na gynekologickej prehliadke kde bola už u svojho lekára zistila že nemá jeden vaječník...

alebo moja známa rodila a dopredu mala stanovený cisarský pôrod od svojej gynekologičky lebo bola staršia ale v den pôrodu v tt nemocnici nechali ju celý den sa trápiť pri klasickom pôrode a už pri jej posledných síl... ked malý začal kolabobavqť lebo mal pupočnú šnuru omotanú čo si nevšimli jej spravili ten cisárský rez rez.. alebo som počula že zabudli pri operácii nejaké tie nožničky v pacientke...

nyky20

No ja osobné skusenosti nemám ale počula som, že celá nemocnca v TT za veľa nestojí.

Čo sa týka sestričiek tak kamarátka rodila v 18 a neskutočne bola na nich nahnevaná. Teraz už je jej to jedno ale povedala kebyže bude mať druhé nikdy v trnavskej. Proste čo mi hovorila jaké komentáre tam mali len zato že rodila tak mladá že aš.

hviezda01

je to priserne,aby v 21.storoci umierali zeny pir porode,a tato nemocnica neni prva,kde sa take daco stalo...hroza!!

barbina

Každopádne ma to šokuje.určite to vyšetria kto je na vine,ale si myslím,že v tom našom krásnom štáte obyčajný človek nevyhrá voči lekárom.