Kedy?

Príspevok v téme: Kedy?
Zuzka999

Viem, že väčšina odpovedí bude že byť rodičmi keď sa nato ludia cítia ale taká teoretická otázka :) priateľ bude mať 25 a ja 21...či je to moc skoro ? kedže máme 4 ročny vekový rozdiel medzi sebou tak mi to príde trošku blbe aby som mala bábo v 26 a on už 30...povodne som chcela mať až okolo 26 ale ako vravím podla mňa je to trošku blbé keď on už bude mať 30 :) aký máte názor nato je to moc skoro ? Veľmi pekne ďakujem za názory :)

Zuzka999

Laurina22 : a tak nejaké obavy tam budú vždy, ved uvidíš ako to pojde so školou a poprípade ju možes hocikedy nechať a šup na bábo :) tak pri kamoškách to máš takú menšiu predprípravu na svoje :-D :))

Laurina22

Zuzi ja budem mat 23 o mesiac.Tak,babo by som chcela aj ja,vsetky kamosky co maju mimi obletujem:-)Ale idem do skoly,mam fajn pracu,zatial babo nechcem asi az tak,aby som tomu vsetko bezproblemov obetovala.

Zuzka999

mimik22: Ďakujem veľmi pekne :) A Laurina22: môžem sa spýtať kolko máš rokov ?:) a tak u mňa to tiež nebolo lahké rozhodnuť sa medzi tým ale ja sama nechcem bábätko až okolo 26, proste ho chcem skor, cítim sa nanho teraz lebo kto vie čo bude potom :) Ale mala som to o to lahšie že ma jeho ani moji rodičia do ničoho nenútili a nechali nás nech sa rozhodneme podla seba, hlavne aby sme to nikdy nelutovali že sme sa rozhodli tak a nie onak..teda ja radšej pre bábätko a nie školu...a kedže ja by som mala školu 6 ročku tak by som tam trčala do 26 a vlastne robota žiadna, zázemie žiadne čiže potom by to bolo s tým bábätkom ťažšie...

Weva

no ja by som to bola asi riesila skolou kym neotehotniem - prerusit sa da kedykolvek - ale na druhej strane pekne ze to tak planujete. Kde je teda problem??? Ved ste to naplanovali, teraz si nesla studovat, pokusite sa otehotniet a co na tom teda ma byt ako blbe???

Zuzka999

Tak ale hlavne pre bábätko som nešla na výšku, aby sme ho proste mali skor a po škole som si našla dobrú prácu, priateľ ešte síce je posledný rok na výške no to je v pohode :) takže tak, vymenila som rodinný život po ktorom veľmi túžim za školu a zato chceme aj bábätko skor aby to nebolo teda to vynechanie výšky ,,na dve veci,, :) dúfam že to rozhodnutie nikdy lutovať ani nebudem :)

mimik22

ked sa uz na to citis a aj tvoja polovicka tak preco nie :)

neviem hovori sa, ze najlepsie je mat babo ked po nom tuzis...
napr:moja sesterka ked mala 21 ci 22 strasne tuzila po babatku a bolo jej jedno kto by na to co povedal aj keby ho mala vychovavat sama...
teraz ma uz 29 a vobec si nevie predstavit,ze by ho mala mat, hovorila ze si mysli ze ten cit akokeby z nej vyprchal.Neviem ci to je mozne aby sa to stalo...tak len tak naokraj :)

ale nikto nehovoril ze ho musis mat az v 26... kludne aj v 24 :)