Priateľova minulosť

Príspevok v téme: Priateľova minulosť
kajla90

dobrý deň...mojím problémom je práve priateľova minulosť.nedokážem sa nejako popasovať s tým, že mal predo mnou kopu iných dievčat a stále musím myslieť na to, ako spával s tou a tou.bojím sa, že ma odkopne ako všetky ostatné, pritom ja náš vzťah beriem veľmi vážne a chcem s ním zostať.občas sa mu podarí spomenúť len tak medzi rečou niečo, čo zažil s bývalou a vtedy ma ide roztrhnúť...je mi to nepríjemné..ja som mala pred ním tiež iných chlapcov, ale nikdy by som si pred ním nedovolila spomenúť niečo, čo som s nimi prežívala.veľmi ho ľúbim, aj on mňa, ale trápi ma to...keď som s ním tak na to ani nepomyslím, dokiaľ niečo zasa nespomenie, ale keď s ním nie som, myslím na to stále......čo mám robiť.?

Zuzka999

A kolko ste spolu? Ja som to pri priateľovi mala presne tak isto ako to opisuješ aj ty..Avšak po čase ma to trošku síce nie úplne ale prešlo ma to...na začiatku som žiarlila, ked som to ja naschvál začala spomínať tak mi nakoniec odišla nálada a samozrejme aj jemu..takže ťa chápem :) treba brať to čo je teraz a nemyslieť nato čo a koho mal pred tebou...aj ked to je ťažke ale treba skúšať :)