Je mi zle a o pár dní dovolenka

Príspevok v téme: Je mi zle a o pár dní dovolenka
natusa42

dobrý den,buduci tyzden idem na dovolenku a je mi zle,cestujem velmi daleko lietadlom,neletim prvykrat ,takze nervy to byt nemozu ,ale mam hnacky ,stale mam take jemne krce v zaludku,pocit na zvracanie ,uz to trva druhy den :(nic som pritom nejedla ,ani nic ,snazim sa drzat dietu ..pijem aloe vera,snazim sa aj psychicky byt OK ,ved nejdem na dovolenku prvykrat ,ale proste mne je nieco (uz dlhsiu dobu),napriklad pred par mesiacmi som sa ocitla v nemocnici tiez kvoli tymto problemom ,ale nic mi nezistili,len vraJ "prejedenie " ,ale teraz sa bojim ,znouv to mam ..a neviem ako dalej ,ked sa blizi dovolenka ...a este k tomu ma zacal neuveritelne boliet cely lavy bok ,az vajecnik ...a rebra ,az pod prsnikom :( taka zvlastna bolest ,niekedy tupa ,inokedy bodava ..som uz zufala ....nejake rady ?

Alen_ka

ani sa ti necudujem, ze mas z toho obavy..keby mam taketo problemy, tak sa tiez bojim vycestovat...na ako dlho ides prec?

Mrauka

Pravdepodobne zapal.
Probiotika, cierne uhlie fajn stahuje bakterie a virusy aj z inych organov, nez je zaludok. Repikovy caj.
S niecim podobnym som letela do Londyna, otrava z jedla a zapal podzaludkovej zlazy. Islo to von vsetkymi smermi.

astrith7

na dovolneku isto zbal aj probiotika mne neraz pomohli ked mi tam nesadla strava :D overene mam probicus od genericy tie su fakt kvalitne

natusa42

endiex si beriem so sebou :) ani nezvraciam ..ani uz nemam take hnacky ,len sa bojim tie boky ma bolia,,teraz uz aj pravy aj lavy bok ,a dost ..neviem ci vajecniky a bolest siaha az hore ,alebo ci co to je:(trosku som uz zufala z toho a odhcadzam :(ufff ...drzte prsty ludia

kindervajko

natusa42

no vidis, aspon ta hnacka prechadza.. najlepsie by bolo keby si si dala endiex, ten je perfektny naozaj.. a na ten lavy bok, utekaj k lekarovi, s tym ti tu asi nikdo nepomoze.. cim skor tym lepsie. a okrem toho, ja sa nikdy nebojim ked letim a cestujem, odmalicka vela cestujem a aj tak ma pred kazdou dlhsou cestou prezenie :D..

natusa42

ale ja sa nebojím ,nemam to psycxhického pôvodu ..absolutne sa nebojím .....su to normalne zaludocne alebo crevne problemy alebo co ..dnes mi je uz lepsie ,nemala som hnacku ,ani som nezvracala ...ale jaksi ma strasne boli ten lavy bok :(

moricko

ano aj ja cestujem. ja sa hlavne bojim lebo letim lietadlom. nie prvy krat ale stresy su.no vidite ludia? :D mame my problemy na dovolenku ideme a stresujeme :D. uprimne, chcem byt uz po :D