Ockovanie proti rakovine krcka maternice

Príspevok v téme: Ockovanie proti rakovine krcka maternice
opatrna

Ahojte,na trh prisla prva vakcina proti tomuto hroznemu ochoreniu,citala som ze sa ma ockovat pred zacatim sexualneho zivota,ked som sa na to spytala mojej gynekologicky,povedala mi ze vraj to sa ockuje iba ak by som striedala partnerov,alebo ak partner mal viacero partneriek,ale to sa mam kazdeho na prvom rande pytat s kolkymi to uz robil?hlupost... A neviete nahodou kolko to stoji? Za prispevky vopred dakujem.

damian

Martina25, asi by si si mala precitat temu Podvody vo vyskumoch a o tom, ako sa vyskumy robia, kto ich robi a preco. Boh daj, aby 99% uspesnost bola pravdou. Zial, je to velmi daleko od pravdy. Precitaj si clanok o tom, aky system vedome potlaca pravdu a fakty o dolezitych problemoch s tymto ockovanim, dokonca sa snazia ututlat tazke poskodenia a smrti dievcat, ktore boli zaockovane v USA a nemecku. Nebudte tak naivne, hadam neckate, ze TV dovoli niekomu, aby prisiel a prezentoval tragicke pripady vakcin??? Boze, uvedomte si, kto vlastni media a farmacie!!!

...

Súhlasím s tebou,RNG.Mne sa tiež nepáči tvoj názor na to,Mirka 23.To neznamená,že ke´d si zaočkovaná,tak je to dobré.

RNG

nuz ked si myslite, ze ja svoj drahocenny cas minam na to aby som tu robil bussiness, tak davam aj tejto teme zbohom, Svoje som si povedal, ked nechcete brat do uvahy ine lepsie metody ochrany proti virusom a volite drahu a pravdepodobne nie velmi ucinnu-cas to ukaze a naviac nebezpecnu(z toho mala zien, co boli dosial zaockovane uz plno zomrelo a to nechcete vidiet)tak vam prajem vela stastia, lebo ho budete pri takomto pristupe potrebovat.

RNG

neocakavam zazraky od doplnkov, skor by som sa spoliehal na dobry vyber potravin a spravny zivotny styl, ale niekedy to zialbohu nestaci.
Hlavne co sa tyka odmorovania tela pre zamoreneho civilizacnymi formami jediel zbavenymi enzymov ci uz slachtenim, ci uz pripravou(varenie, pecenie, sterilizacia, pasterizacie...)
Vyroba nasich vlastnuch enzymov a kyselin hlavne po 50rokoch je uz prilis nizka a zamorenie tela rapidne. Ludia stratia svoju zdravu bielocervenu plet a sediveju a zltnu=telo je velmi zamorene. Potom zacnu rapidne vraskaviet, zmensovat sa, zjavia sa rozne skvrny na kozi, znizi sa imunita a rapidne starnu. Dnes som uz presveceny, ze mnohe enzymaticke prostriedky s v byducnoisti budu brat ako sucast stravy kazdeho, hlavne ludi, ktori ich maju nedostatok. A tak ako sa dnes vyhodnocuje krv na rozne materialy sa budu vyhodnocovat kyseliny a enzymi na ucinnost travenia a co chyba do optimalnej hladiny sa individualne ludom doda podla potreby.

...

Ve´d samozrejme,že sa muselo očkovať,keď sa teraz očkuje.najprv to musí prejsť výskumom aj na ľuďoch.Ale boli už zverejnené výsledky,že to naozaj pomáha?na určiý druh HPV vírusu áno.A čo tie ostatné.môj názor na to je taký,že na tom zase niekto zbohatne.