Nespavame spolu

Príspevok v téme: Nespavame spolu
andelicek

mam priatela. sme spolu pol roka a este sme spolu nespali. vzdy ked sa uz k tomu neriozne schylovalo, povedala som mu, ze este nie. zatial to vzdy zobral, ale bojim sa ze ked aj po roku co budeme spolu ho budem stale odmietat zacneme sa kvoli tomu hadat.
prosim poradte po ako dlhej dobe chodenia ste spolu zacali spavat? mne sa menej ako rok zda velmi malo.. a chcela by som sa spytat najma chlapov ci je to pre nich az tak velmi tazke vzdat sa sexu ked ste napr. spolu so svojou priatelkou len tak na posteli a laskate sa.. alebo ked spolu spite (vo vyzname cisteho prenocovania) v jednej posteli.

Weva

Tiez by ma zaujimalo kolko mas rokov, a skusenosti lebo od toho asi i dost zalezi moj nazor na spavanie s priatelom. Podla mna to teda vobec neochudobnilo moj vztah - teda, ze by sa prestal vnutorne prehlbovat. A to ze by si sa potom tesila viac na sex s nim ako na neho samotneho mi pride pritiahnute za vlasy...

Asi fakt nie si pripravena a tak sa nenut... Daj si cas. Milovat sa z niekym nie je ako trofej za odmenu a chlap co Ta lubi si Ta nebude potom menej vazit... Je to spolocne tesenie sa a davanie a rozmaznavanie sa a nie strategia.

nefinka

och, chudák chalan.
plnohodnotný vzťah v sebe zahŕňa aj sex samozrejme, keď vo vzťahu dvoch hapruje sex, zvykne haprovať celý vzťah..a prečo?pretože sex je neodmysliteľnou súčasťou vzťahu..
rok bez sexu???ach bože...

dubina

Andelicek-je velmi malo muzov ktori vydrzia taku dlhu dobu bez sexu ale nie vsetci zase maju moznost ho mat takze si musia pomoct sami.V tvojom pripade je to asi len na dobro veci a z vlastnej skusenosti viem ze cim neskor k milostnemu aktu pride tym viac zena k sebe priputa aj toho najvacsieho suknickara.Tym nechcem povedat aby si svojho priatela trapila roky,to kedy nastal ten pravy cas to musis vycitit sama na to ziadne tabulky nie su.Poznam velmi vela parov ktori sa milovali hned od prvej chvile a dnes je to pre nich len fyzicka potreba ziadne city lebo ich vztah nedozrel natolko aby k sebe citili co najviac.Na druhej strane zase po dlhej dobe moze vzniknut problem ze si dvaja po sexualnej stranke vobec nevyhovuju a to je vo vacsine pripadov zaciatok konca.Vsetko je v tomto smere individualne a clovek asi len sam musi prist na to co je najlepsie.Dobra rada je na nezaplatenie ale nemyslim ze si niekto moze dovolit ti radit lebo to je tvoje sukromie a do toho druhy nevidi.Kazdy si moze napisat len svoj nazor a ci si ty z toho nieco zoberies to je uz len na tebe

blondula

kedze ja uz s priatelom nemame "nast" rokov,milovali sme sa hned ako sme sa osobne stretli :P nedalo sa odolat bozkom a ani tomu,ze uz dlhsie sme sex nemali.v mojom pripade skoro rok :DDD sme spolu uz 2 roky :P na to nie je ziadne meritko,musi to citit telo,ono si vyziada kedy je na to cas.ja som nezacinala s prvym milovanim tak,ze "chceme vyskusat" ... ja som to citila a preto to mozno ani nebolo a nemala absolutne ziadne problemy :P

veves

co tym ziskas ked to bude po 365 dnoch? Je to niaky ritual alebo z niakeho pravneho hladiska?preco zrovna rok, preco rovno nie dva, tri? preco vlastne nikdy? sex a milovanie nema ziadne taketo moralne pravidla, kedy je skoro kedy nie. milovanie vychadza z lasky a ked na to mate chut.
vies strasne vela veci sa moze udiat, zivot je velmi kratky aby si takto oddalovala veci, planovala presne kedy co bude, kedy sa spolu prvy krat vyspite, po kolkych minutach ho do teba zasunie, za kolko minut sa ma on spravit, za kolko ty, potom pridu presne vypocty kedy sa vydat, za kolko presne mesiacov ma prist dieta a pod. a teraz sa moze stat ze zajtra tvojho mileho zrazi auto, alebo to nevydrzi a podvedie ta. a ty sa mozes zozierat do smrti ze si ten cas nevyuzila a stravila cakanim na neviem cco.

BBella

Adamkrt, andelicek si nehladala partnera, na to, aby mala s kym spat, myslim, ze vobec nema nad tym dumat, kolko casu uz preslo, normalne sa s nim porozpravat, aka je momentalna situacia, ono k tomu dojde, ked to bude najmenej cakat a strojit sa do toho a pripravovat...este...ja ked som si "nasla" toho svojho milovaneho, tak sme ovela neskor zacali spat spolu a to som nemala ani 18, ani 23 rokov....
adelicek vobec sa nad tym nezamyslaj, nechaj to tak, mozte mat k sebe ovela viac blizsie ako ine pary, ktore najprv spolu spia a potom mozno aj randia...atd. tym, ze dvaja zacnu spolu spat sa vytvori take ine putu, a maju k sebe este blizsie, ale ver,ze aj bez toho si vedia vytvorit blizky a vrucny (milovany) vztah, kde jeden na druhom velmi zalezi a urobi pre neho cokolvek napr. aj pockat kedy sa ten druhy na to bude citit...

jajka001_

ahoj, myslis ze mas vek ale nenapises kolko mas, tak myslim ze mas este malo, tak 16? tak mas este kopec casu, kludne pockaj, kym sa na to budes citit, nerob to nasilu, ak ta ma rad, bude rad ze moze byt s tebou. a bude si ten sex s tebou vazit, pretoze je to s tebou a nie len uspokojenie sexualnej potreby. musi k tomu dojst prirodzene, aby to malo skutocny zmysel.

ano.

sprav si dva zoznamy, jeden Preco ano, druhy Preco nie, a vpis do nich vsetky veci preco by si to mala/nemala spravit a dostanes vysledok :-)

osobne suhlasim s adamom, pravdepodobne nie si pripravena na vztah.